Jump to content
IGNORED

Vreca za spavanje


Mancunian

Recommended Posts

U Kralja Milutina ispod Absinta, se nalazi neka relativno neugledna radnja, koja valja Lafuma stvari. Verovatno ima i vreće. Sigurno su dobre i skupe (jbga). Te vojne vreće su Majka Mara! Ako se dobro sećam bile su braon sa gumiranim omotačem, i tople. Imao sam je i vala, život mi je spasila. Stvarno su dobre.

Edited by C žeton
Link to comment
slažem se sve vezano za vojne vreće :D - apsolutno nezajebivo.
takođe! spavanje na visini od 1800 metara po kiši na 5 stepeni u lošem šatoru uopšte nije bilo neudobno. po vrućini i za unutra je verovatno bespotrebno kabasta. zato je najbolje imati jednu tanku za 1000 din i vojnu za 1500, pa birati po potrebi.
Link to comment

Ja kupio u Intersportu u Merkatoru McKinley vreću za 1900 dindži. Na žalost bio poslednji primerak, al valja proveriti da nisu dobili nove.

Link to comment

Čini mi se (ne vidim najbolje) da je to ta vojna. Dužio. Zakon, ali za cruel vremenske prilike, ćapiti i podlošku.Vojni buvljak: Iz pravca grada- iz Cara Dušana kod konjičke na semaforu levo, pa prva desno. Posle 200-tinjak metara, kapija sa desne strane. Čekati ponedeljak 08:00h, kada nakupci razgrabe sve što iole valja. Još ne mogu da prežalim modularni ranac- takođe dužio.

Link to comment
Ako ne nadjem nista (povoljno) u Intersportu, da li ovo vredi 1000 din?th_86909_2248_42970014_slika-Vojna-vreca-za-spavanje-379093x400_122_404lo.jpg th_86921_2248_42970014_slika-Vojna-vreca-za-spavanje-379094x400_122_483lo.jpg
Ako je vojna a izgleda tako, uzimaj i ne razmisljaj. Topla i neunistiva.
Link to comment

manevrisanje :lol: nikad nisam mogao da spavam u vrecija sam voleo onu seljacku varijantu, dusek za kupanje i cebe. a duseci najsocijalniji, pa se lepo izduvaju tokom noci, probudis se na zemlji, al te bas nesto i bole usidoduse, uvek sam kampovao leti...mada, nije da nije bilo zajebanih dana i noci

Link to comment

Ima radnja u Savskoj ulici - u onim belim zgradama u prizemlju, blizu SUP-a, koja prodaje alpinističku i kamp opremu. Ima vreća , tridesetak vrsta, po različitim cenama. Za one zahtevnije, mislim da ima na sajtu Alpinističkog saveza, doduše, tu su cene spram kvaliteta

Link to comment

McKinley vrece i satori u Merkatoru su sasvim prihvatljivi, a posebno rancevi... Koristim ih vec nekoliko godina i nikad nisam imao problema, a vrecu sam koristio i u jesenjim, hladnijim danima... Naravno, za ekstremne i "pro" uslove potrebna je i "pro" oprema...

Link to comment
  • 1 month later...
Ja kupio u Intersportu u Merkatoru McKinley vreću za 1900 dindži. Na žalost bio poslednji primerak, al valja proveriti da nisu dobili nove.
Dobili su, ali sada kostaju nesto kao 6000, a recimo dusek koji se moze koristiti kao podloska kosta 3.500, isti takav u Merkuru, je valjda 900DIN !
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...