Jump to content
IGNORED

Afrika za pocetnike


borris_

Recommended Posts

Госн. Пуковниче, специјално за Васке - донио сам инсајдерске информације добивене прелетом Ваше високоуважене Џамахирије!Раја брекће од милине, све се молећи за дуг живот и крепко здравље Највећег Сина Њиових Народа & Народности. :Hail: На другарској основи - донео сам Вам лично осушено споловило од Вајлдбиста (у прашкастом стању реагује боље од Вијагре). ;) Happy now?Edit: Polaznice nurse-kursa se dive velicini odredjenog ekstremiteta pridoslice iz daleke Srbije.

Edited by Marathonman
Link to comment
Ja se tamo ziv ne vracam! :fashisto:
ups, ja tek sad videh da si se vratio. Svidelo ti se baš :D
Mozda bude interesantno za jednu posetu <_<
što? Ja tamo jeo neka dobra rebarca ;) Edited by Kelt
Link to comment
što? Ja tamo jeo neka dobra rebarca ;)
Zato sto kad tamo odes svaki petak i svaku subotu, smoris se posle dva meseca - e onda zamisli kako je nekima bilo posle 2 i po godine ;)
Link to comment

Pomesao si mene i Dionysosa!? :blink: Ako cemo da se vredjamo...Sutra nastavljam, ako odobri colonel Hattori. Hocu da se veceras nadisem nocnog svezeg vazduha sedeci na terasi, pijuci kafu koja nije iz konzerve i puseci cigare koje kostaju manje od 3 dolara kutija... cool.gif Mislio sam da ovo nikad necu reci: Србијо, мајко!!! :s_d:

Link to comment

Treba li nam viza za Bocvanu uopste?Mene zvali neki drugari da svratim u Gaborone sledece godine posto cu da budem u komsiluku ali nakon ovih postova mi se nesto i ne ide...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...