Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

11 hours ago, Filozof manijak said:

Te će pokačiti po Limanima :fantom:

 

i na bistrici :D

 

  • Replies 7.9k
  • Views 662.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

Što tamo?

Jesam nešto propustio? :unsure:

47 minutes ago, Filozof manijak said:

Što tamo?

Jesam nešto propustio? :unsure:

 

zar nije bistrica naprednjacko uporiste?

Ceo Novi Sad je napredno uporište, osim par mesnih zajednica na Limanu. Onda je počelo maltretiranje građana tih MZ krečenjam zgrada u boje srpske zastave sns-a.

zato sam se i našalio za onu rasvetu, kako će grad namerno okačiti dodatnu novogodišnju rasvetu na Limanima

шминкање леша

Otprilike

Kakav je saobraćajni kolaps u Temerinskoj, Beogradžani da nam pozavide.

Debili su zatvorili Kisačku ulicu i sav saobraćaj prebacili na Temerinsku. Kolone su i u Gundulićevoj i Cvijićevoj

17 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakav je saobraćajni kolaps u Temerinskoj, Beogradžani da nam pozavide.

Debili su zatvorili Kisačku ulicu i sav saobraćaj prebacili na Temerinsku. Kolone su i u Gundulićevoj i Cvijićevoj

Ujtru izbegavati sve severno od Jaše Tomića i Temerinsku... J

 

edino mi se Novi bulevar čini prohodnim za ulazak u grad... I u Rumenačkoj kolapsira, pa stavljaju pandure da smanje kolaps, tako što blokiraju na ćošku Rumenačke i Jaše Tomića se koji idu prema Rumenci, pa se otegne kolona do Sajma...

mora da su bosanci iz veternika i futoga krenuli da distributiraju kupus :D širom zemlje

22 minutes ago, gone fishing said:

mora da su bosanci iz veternika i futoga krenuli da distributiraju kupus :D širom zemlje

 

pa sto jednom ne naprave taj most kod beocina :D

ili barem skele da uvedu

imaju skele :sleep:

4 minutes ago, ivy said:

imaju skele :sleep:

 

znam da imaju.

ali neke skele koje mogu i po danu da voze, kad ih se sme videti :D

 

Edited by Ros

13 minutes ago, Ros said:

 

znam da imaju.

ali neke skele koje mogu i po danu da voze, kad ih se sme videti :D

 

 

 

ne razumem te nista..

 

ove sto imaju su divne i tacno bih se ubila da svaki put kad idem na Frusku moram prvo da se istresiram u uzasu Ns saobracaja,posebno vikednom popodne i uvece...ovako nisam bila u gradu autom ima 6meseci :sleep:

7 minutes ago, ivy said:

 

 

ne razumem te nista..

 

ove sto imaju su divne i tacno bih se ubila da svaki put kad idem na Frusku moram prvo da se istresiram u uzasu Ns saobracaja,posebno vikednom popodne i uvece...ovako nisam bila u gradu autom ima 6meseci :sleep:

 

ranije su sverceri koristili skele za prebacivanje robe. :)

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.