September 14, 20214 yr Ovo si ti lepio?Svaka čast!Budale će ti reći:Kako te nije mrzelo.Svaka čast! ... Shiit has hit the fan
September 14, 20214 yr al to bre nije ni spomenik, nije nishta, samo nakoso kolko da ljudi ne ostavljaju djubre sent from novi mnogo jak bubamoto.
September 14, 20214 yr Izvor reče da će uskoro postaviti novu ploču. Digla se bila frka međ Subinim friends and family kad je grad ovo ruglo postavio. Izgleda da su uspeli da izdejstvuju promenu.
September 14, 20214 yr I taj font i spomenik su tipične za nadgrobne ploče/spomenike na groblju, verovatno je ga je radio lokalni gospodin Macola
September 24, 20214 yr rasista u akciji https://www.google.com/search?q=marko+miljkovic+frizer+novi+sad&rlz=1CDGOYI_enDE801DE801&oq=marko+miljkovic+frizer+novi+sad&aqs=chrome..69i57.19937j0j4&hl=en-GB&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#lkt=LocalPoiPhotos&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:10433009482476907092,rc_q:Exluziv%20M%20-%20novosadski%20berberaj,ru_q:Exluziv%20M%20-%20novosadski%20berberaj,trex_id:N3Les Edited September 24, 20214 yr by Ros
October 6, 20214 yr Novi Sad dobija dodatnu novogodišnju rasvetu za 14,8 miliona dinarahttps://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/286670/Novi-Sad-dobija-dodatnu-novogodisnju-rasvetu-za-148-miliona-dinara.html
Create an account or sign in to comment