Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

Ja bih se pridruzio, ako druzenje nije zatvorenog tipa...a imam i predlog za mesto, bez guzve, pored reke.

Ne znam licno nikog odavde.

  • Replies 7.9k
  • Views 662.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

RL poznanstva su uništila PPP!

.... Shiit has hit the fan!

13 minutes ago, vookela said:

Ja bih se pridruzio, ako druzenje nije zatvorenog tipa...a imam i predlog za mesto, bez guzve, pored reke.

Ne znam licno nikog odavde.

 

sto se mene tice, nije zatvoreno :)

 

4 minutes ago, Frank Pembleton said:

RL poznanstva su uništila PPP!

.... Shiit has hit the fan!
 

 

haujesnou...

stalno bre krkate po fejsu, i opet ste na forumu :D

 

vidiš da nas je renne ostavio :sad:

Eto.

.... Shiit has hit the fan!

1 hour ago, Ros said:

 

e,sad ces :D

 

@radisa imas li ti jos moj broj telefona u srbiji? nisam ga menjao. 063 843...

Nemam, ajde čućemo se preko PM-a, kad stigneš u Srbiju, ša ćemo se organizovati...

42 minutes ago, vookela said:

Ja bih se pridruzio, ako druzenje nije zatvorenog tipa...a imam i predlog za mesto, bez guzve, pored reke.

Ne znam licno nikog odavde.

Naravno da nije zatvoreno... :)

Ima u NS jedan klub/kafana gde smo često svirali, Novosadjani ga siguro znaju a ja sad ne mogu da se setim imena mesta ali tamo su mnogi dolazili da sviraju, i neka velika imena na proputovanju. Prijatno mesto za sedenje ako ne sviramo mi  :D 

16 minutes ago, radisa said:

Nemam, ajde čućemo se preko PM-a, kad stigneš u Srbiju, ša ćemo se organizovati...

 

culi bi se preko PM kad bi se tebi mogao poslati PM :D

 

14 minutes ago, Ros said:

 

culi bi se preko PM kad bi se tebi mogao poslati PM :D

 

Sad može...

 

11 minutes ago, radisa said:

Sad može...

 

 

ubacio sam te u PM group 

i tako

beše jednom jedan susret, i opet će ako bude sreće :)

I bilo je lepo :D

 

Bar se nadam...

 

Jedino nije bilo Nisam Ja i Freaka :(

 

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.