Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

ja ne volim horor filmove, ali mi ostao upamcen À l'intérieur . Brutalno krvavo.

 

pogledo sinoć, vala klanica

 

lepo ja kažem da ženama treba zabraniti da sedaju za volan

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

thumbnail.jpg

The Babadook

ne znam da li sam toliko popizdeo na sam film ili zbog očekivanja koja su podignuta do plafona zbog recenzija koje su ga sve do jedne proglasile za horor decenije. nit originalno, nit pametno, predvidivo, nije me bilo briga ni dal je čudovište pravo il u nečijoj glavi, briga me i za iritantne glavne likove (malo i najvijao za pokolj), a nije mi bilo ni malo strašno. 

 

Tako nekako, samo što me nije baš toliko pogodilo. :)

Ima dobrih stvari - gluma je dobra, sa atmosferom su fino uboli, neke scene su baš super, ali sve ukupno...previše se razvlači za sat i po koliko traje, nije dovoljno zabavan i strašan za horor, niti dovoljno pametan i tragičan za dramu.

 

Valjda svi treba da zaključimo da je u pitanju 1 metaforički horor i da momentalno presečemo vene na njegovu domišljatost. Ja sam kao takvog počeo da ga čitam relativno rano i mislim da je to samo odmoglo. Ubija građenje tenzije ako znamo da čudovišto 99% ne postoji, pa mi nije bio gotovo uopšte strašan. A i automatski se rasplet relativno lako zaključi, ili makar njegove osnovne crte.

 

Iz nekog razloga mi je pala na pamet priča o 2 sestre posle gledanja ovog. To je bolji film duplo

 

Edited by Ruxin
Link to comment
  • 4 weeks later...

previše se razvlači za sat i po koliko traje, nije dovoljno zabavan i strašan za horor, niti dovoljno pametan i tragičan za dramu.

to je to

 

ffw-ovao uglavnom

Link to comment

i brda imaju oci rimejk :fantom:

 

 

Gledao, odavno. Mada tu nema ni p od prirode: pustinjski ambijent + kontaminacija terena . :fantom:

Edited by agrarnasrbija
Link to comment

Hvala.

 

Pardon, pardon

Južnjačku utehu sam gledao - nije horor, ali je fenomenalan film. Znaš li još koji film u tom fazonu?

Edited by agrarnasrbija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...