Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Ne znam sta da ti kazem, u svakom slucaju traje dovoljno kratko da vredi rizika. I franka takodje da gledas! (Moja misija da ubedim nekog na forumu da gleda franka je bitnija od bilo kog topica ili oftopika goddanmnit)

 

Daleko od toga da cenim da ce ti se sigurno svideti bilo jedan bilo drugi, ali bitno je da se gleda. :)

Link to comment

Jeste, taj. Nisam znao da nema titl. Dakle džaba sam se potresao što prođe ovoliko vremena a niko ga ne spominje, to objašnjava.

 

Ali ako ga nisu do sad preveli male su šanse i da hoće. :( Ima par nedelja kako je izašao bluray.

Link to comment

et Ruxin

Sačekaću još malo, nije frka, hard je i onako krcat filmovima, a nedostižnom brzinom se pojavljuju i novi. :sleep:

Edited by kobni zelaya
Link to comment

@have fun

 

Nema apsolutno nikakve veze sa trouglom, da to ne pomisliš, ali mindfuck definitivno jeste. Težak. Rekao bih i dosta dobar film, ali nije baš zahvalno preporučivati ovakve stvari.

Edited by Ruxin
Link to comment

Taj Naboer sam razmišljao da pogledam, zbog plakata, pre svega. U međuvremenu - Đavo-žena.

 

502913936fullonibabascreenshotjpg.png

 

:Hail:

Kadijević je u njegovom "Svetom Mestu" ubacio lik babe(na početku Mira Banjac ispred one kolibe) inspirisan upravo ženom-đavolom iz Onibabe, jer je bio očaran tim likom...

 

Jeste, taj. Nisam znao da nema titl. Dakle džaba sam se potresao što prođe ovoliko vremena a niko ga ne spominje, to objašnjava.

 

Ali ako ga nisu do sad preveli male su šanse i da hoće. :( Ima par nedelja kako je izašao bluray.

Ukradi od sebe malo vremena i prevedi ga sam... Da možemo i mi da uživamo u tom filmu, kad ga već toliko 'fališ :)

Edited by zakintos
Link to comment

Jeste, taj. Nisam znao da nema titl. Dakle džaba sam se potresao što prođe ovoliko vremena a niko ga ne spominje, to objašnjava.

 

Ali ako ga nisu do sad preveli male su šanse i da hoće. :( Ima par nedelja kako je izašao bluray.

 

Sad vidim da je to onaj lik sa tv-a iz Filtha!

Link to comment

"Naboer" je i meni bio bas fini horor, secam se da me je ispreskakao i da mi je kraj bio od onih neocekivanih.

(Mozda je kraj bio tad neocekivan jer do tog momenta nisam gledala mnogo onih koji imaju obrt na tu foru, sada vec maltene nista ne moze da me iznenadi)


 

I franka takodje da gledas! (Moja misija da ubedim nekog na forumu da gleda franka je bitnija od bilo kog topica ili oftopika goddanmnit)

This is your most likeable song ever? People will love it!
 
Smesan mi je onaj pocetak kada glavni lik pokusava da napise pesmu...ladies with babies, that's the way it goes ili tako nesto :D
Svideo mi se iako mi je maltene depresivan, i pored svog tog (vecim delom crnog) humora.

Link to comment

Ukradi od sebe malo vremena i prevedi ga sam... Da možemo i mi da uživamo u tom filmu, kad ga već toliko 'fališ :)

 

Nema šanse. Pokušao sam jednom, oduzima mnogo više vremena nego što bi čovek očekivao. Nije prevodilačka igra za mene, ostavijam iskusnijima. Imamo, doduše, jednog forumaša tamo na titlovima koji radi super prevode, videću da ga potkupim nekako ako je i dalje aktivan.

 

Sad vidim da je to onaj lik sa tv-a iz Filtha!

 

A daaaj, skroz sam na to zaboravio.  :lolol:

Taj pravi frank sidebottom je inspiracija za film (očigledno), ali mislim da u suštini sa filmskim frankom deli samo ime i glavu.

 

 

This is your most likeable song ever? People will love it!

 

Smesan mi je onaj pocetak kada glavni lik pokusava da napise pesmu...ladies with babies, that's the way it goes ili tako nesto :D

Svideo mi se iako mi je maltene depresivan, i pored svog tog (vecim delom crnog) humora.

 

Eto viš, neko ipak gledao pa još postovao o njemu na adekvatnijem topicu od mene! :o A ja mislio to nam rezervni topic za drajv pa nisam zalazio.

Pa ono, bittersweet, just the way I like em. Jeste dosta crnji no što bi čovek na prvu loptu pomislio, to definitivno.

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...