Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

gledao VHS i preporucujem! sve price (osim mozda poslednje) su zanimljive i kripi, posebno mi se prva dopala.
meni dosadan :(. ali to je zato sto ja nikako da se naucim da se moj omiljeni zanr ne zove 'horor' nego 'supernatural thriller/mystery something'. jedva izdrzah kroz dva sata VHS, i to samo zato zato sto sam ga pozajmila sa iTunesa. da sam ga, ovaj, dobila sa neke druge strane, ugasila bih ga pre nego stigne do pola. samo su mi poslednje dve price bile malo creepy (mislim, wtf je ona druga prica?). Morala sam posle VHS da pogledam Apartment 143, da ne bude baceno filmsko popodne. Dosta neuverljivo, losa gluma, debilno stereotipni lik profesora itd. ali i takvo je meni vise entertaining od filmova kao sto su ove price iz VHS-a. kad sam vec tu, ajde dajte predloge za manje poznate a valjane filmove iz ovog 'supernatural thriller/mystery something' zanra. ja pocinjem da mislim da sam sve odgledala, ukljucujuci i japansku verziju Supernatural. Provedem sate trazeci sta da gledam. (mada sam ja i tu izbirljiva, pa moguce da je i zbog toga)
Link to comment

Hahaha, pa meni ni drugi nije bio loš (mada evo sad da me pitaš - ne mogu da se setim ni gde se dešava, ni šta se dešava). VHS prvi mi isto bio okej, posebno prva priča, samo mi još uvek nije jasno - zašto su svi ti filmovi na vhs-u? Neko je prebacio svoj video chat na VHS? What on the Earth for? Ako već imaš 1 koncept, onda daj napravi nešto od njega - omaž 80/90's hororima, ili tako nešto. Ovako, niđe veze.Estel, jesi li gledala The Believers?

Link to comment

sime, pricas o vhs ili o recu? rec dva je naprosto bespotreban film. upinje se da objasni upravo ono sto je u prvom gotivno, jer je misterija. nije prelos, al realno ne treba da postoji. vhs nisam gledo ni 1 ni 2. ako se svidja gmazini sigurno je buljson.estela, jesi gledala picnic at hanging rock? to je za tebe prakticno domaci film.

Link to comment
sime, pricas o vhs ili o recu? rec dva je naprosto bespotreban film. upinje se da objasni upravo ono sto je u prvom gotivno, jer je misterija. nije prelos, al realno ne treba da postoji. vhs nisam gledo ni 1 ni 2. ako se svidja gmazini sigurno je buljson.estela, jesi gledala picnic at hanging rock? to je za tebe prakticno domaci film.
O recu. Ma slažem se da je nepotreban, samo mislim da nije nezabavn (i još uvek se ne sećam o čemu se tačno radi :))A htedoh i ja da predložim Hanging rock, pa rekoh daj, to je sigurno gledala...
Link to comment

ma nije prelos, fakat. al prvi mi je remek delo, uz djavolju kicmu ono sto cini spance najcarevima sto se tice danasnjeg horora. bilo bi kul da nisu povezani, onda bi bilo oket.

Link to comment

E, sad proguglah, pa se podsetih, pa da, okej je film, i dobra je ta fora sa nastavkom koji počinje in medias res, tačno tamo gde je prvi stao, to me podsetilo na Dawn of the Dead.A i dobro je i što ima još Anhele Vidal :)VHS 2 me smorio i mislim da nisam odledao ceo film Počeo, pa batalio. Prvi je okej, uglavnom.

Link to comment
ma nije prelos, fakat. al prvi mi je remek delo, uz djavolju kicmu ono sto cini spance najcarevima sto se tice danasnjeg horora.
Tesis, Tesis@!..... ok, jes matoriji od pomenutih.. al vredi
Link to comment
meni dosadan :(. ali to je zato sto ja nikako da se naucim da se moj omiljeni zanr ne zove 'horor' nego 'supernatural thriller/mystery something'. jedva izdrzah kroz dva sata VHS,
pa glej, jedva da se pojavi valjan horror jednom u 3 meseca, a to tvoje stagod bilo mozda na godinu. stoga sam ja davno spustio kriterijume i zadovoljavam se svim sto nije bas totalno djubre. ili to ili da nadjem drugi omiljeni zanr.
kad sam vec tu, ajde dajte predloge za manje poznate a valjane filmove iz ovog 'supernatural thriller/mystery something' zanra. ja pocinjem da mislim da sam sve odgledala, ukljucujuci i japansku verziju Supernatural. Provedem sate trazeci sta da gledam. (mada sam ja i tu izbirljiva, pa moguce da je i zbog toga)
probaj the hauntera- juce odgledao do pola i moze da prodje za sad. nesto u stilu the others.
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...