Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Probaću. Meni je recimo američki Ring u rangu sa japanskim. Isto važi i za Mutne vode, mada tu Dženifer dosta doprinosi.
Slažem se za oba. Čak mi je američki Ring u nekim stvarima bio bolji od originala. Pre svega je bio jasniji.Conjuring je smaranje. Mislim ako nemaš ništa bolje, pogledaj. Ali prosto reciklaža mnogo boljih filmova, i to ne naročito ubedljiva. Edited by Syme
Link to comment
Hugs.

Mislim da joj je takva biologija, da ima bug u vezi sa tim pozivanjem. Slatki su mi njih dvoje, volela bih da se stvarno vole.

Naravno da je joj je takva biologija. Poenta je da ona ulazi znajuci to i da, iako u svakom trenutku ima izbor da izadje, odabira da stoji pred njim i krvari, stavljajuci mu do znanja da joj je draze da umre tako nego da je on odbaci.Dakle, oni su se prethodno "posvadjali", odnosno on se udaljio od nje kada ja saznao sta je ona u stvari. I onda:http://www.youtube.com/watch?v=Z9TwKzgQDls

Link to comment
  • 4 weeks later...

Gledaj i drugi deo! Mislim da je safe haven generalno jedna od impresivnijih stvari koje videh ove godine....među oko 3 koje ću pamtiti svakako. (safe haven, upstream color i gravity? Ne znam da li sam gledao još nešto što mi nije potpuno isparilo iz mozga posle max 72 sata)

Link to comment
Ogledao Jug Face. Don't believe the hype, film je dosadan sve do pred kraj kada sam očekivao da će twist ending sve da popravi, ali avaj, nema nikakvog twist endinga. Film je prosto prazan i glup. Ima i debela Šon Jang što je još jedan da ga ne gledate i ne kvarite uspomenu.Rotten mu je dao neverovatnih 84%, izgleda da je tu fanovska štampa napravila hajp ni od čega. Jebo rotten, uništi mi sat i po života.
Odgledah i ja ovo. Koje dosadno djubre.
Link to comment

Nisam ja kriv Syme :(Od nas cetvorice dvojica su vec gledala Conjuring pa je to otpalo a onda smo u tesnoj borbi nadglasani kada je izbor bio izmedju tog sranja i Antivirala.No dobro ako Ativiral bude makar prosecan film imacu keca u rukavu za izbor svih sledecih filmova.

Link to comment
Gledaj i drugi deo! Mislim da je safe haven generalno jedna od impresivnijih stvari koje videh ove godine....među oko 3 koje ću pamtiti svakako. (safe haven, upstream color i gravity? Ne znam da li sam gledao još nešto što mi nije potpuno isparilo iz mozga posle max 72 sata)
gledacu, imam vec kupljeno, khm. prvo sam hteo da pogledam zombie apocalypse iz 2011, i mogu reci da je gledljiv samo za istinske i zaludne ljubitelje zanra. gomila gluposti i nelogicnosti iritira tokom celog filma, a izdvojio bih "manga" frizuru jedne od glumica, na koju je potroseno jedno 2h i pola kile zelatina. sta ti je zensko, oce i pred mrtvacima da bude lepo. jedino zombi tigar malo vadi stvar na kraju, tog se jos niko do sada nije setio. Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...