Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

:DPomislio sam tako nešto čim sam ispisao, ali reko čisto da dam do znanja narodu da nemam nikakve specijalne prohteve i da se dam lako podmiriti. :)Eee, jeste u pravu si, black christmas...dugo planiram, sve zaboravim. Hvala!

Link to comment
Naterao me Toni da pogledam Let the right one in.Sjajan!
Pogledaj i americku verziju, Let me in, koja je, sasvim izuzetno za jedan americki rimejk stranog horora, mozda cak i bolja od orginala.
Link to comment
Prdagaste, je l devojcica voli Oskara ili ga iskorišćava ko čiču pedofila?
Ne dopada mi se tvoj ton. Vi decurlija bi trebalo sa vise postovanja da se odnosite prema carobnjacima.

Jedno ne iskljucuje drugo. Let the right one in sam davno gledao, ali secam se da u rimejku u jednoj sceni ona na Oskarovo zadirkivanje ulazi kod njega u stan bez njegovog poziva i pocinje gadno da krvari cekajuci da je on "formalno" pozove. Ja sam to shvatio kao pokusaj da mu stavi do znanja koliko joj je stalo do njega. Mislim da joj je potreban neko, i emotivno i radi prakticnih stvari, i da je i cicu zaista volela.

Link to comment
Ne dopada mi se tvoj ton. Vi decurlija bi trebalo sa vise postovanja da se odnosite prema carobnjacima.

Jedno ne iskljucuje drugo. Let the right one in sam davno gledao, ali secam se da u rimejku u jednoj sceni ona na Oskarovo zadirkivanje ulazi kod njega u stan bez njegovog poziva i pocinje gadno da krvari cekajuci da je on "formalno" pozove. Ja sam to shvatio kao pokusaj da mu stavi do znanja koliko joj je stalo do njega. Mislim da joj je potreban neko, i emotivno i radi prakticnih stvari, i da je i cicu zaista volela.

Hugs.

Mislim da joj je takva biologija, da ima bug u vezi sa tim pozivanjem. Slatki su mi njih dvoje, volela bih da se stvarno vole.

Link to comment

“The greatest tragedies were written by the Greeks and Shakespeare... neither knew chocolate.”Upitam se tu i tamo da li ti imaš pojma koliko je ovaj citat pljuvanje po umetnosti i Evropi?Mislim, kad već pominješ banove...

Link to comment
Pogledaj i americku verziju, Let me in, koja je, sasvim izuzetno za jedan americki rimejk stranog horora, mozda cak i bolja od orginala.
+1Možda je "bolji" overstatement, ali svakako ravnopravna ekranizacija romana, radije nego kopija.A work of art in its own right. Vredi ga pogledati iako ste pogledali originalnu verziju. Prosto poseban film, i uz to dobar.
Link to comment

počeo da gledam vhs i batalio na pola. dosadno. (sad sam zapravo izvalio da je ovo više autora, a ne povezana celina.)što me podseti da sam isto tako gledao i let the right one in originalni i takođe batalio. kakav je ovaj conjuring?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...