Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Jel pogledao neko neki dobar horor u poslednje vreme?Svi na koje sam ja naleteo nisu nista posebno - The Ward, Basement Jack, Red White & Blue, The Shrine, Mask Maker, Respire, Dark Fields, Dead Awake, Husk, Prowl, Wake Wood, Seconds Apart..... nisu losi The Presence i Burning Bright, eto jedino ta dva......kakvi su:The UninvitedSovia - Death Hospital?jel vredi pogledati ih?
Primal ... uzgred slazem se za Burning Bright a ovaj The Presence ne znam gde si ga nasao, vidim ima poprilicno losu ocenuMada su meni i Wake Wood i Husk bili blago iznad proseka ... od Huska sam imao i kosmare to vece (ne gledati pred spavanje)Tu negde u istu ravan smestio bih i: Sennentuntschi: Curse of the Alps, Infestation, Blood Creek ...
U principu je jako teško naći dobar horor u poslednje vreme.
mozda ti se svidi Grace .. :wicked:
Insidiousstrašan horor!
+1Edit: zaboravih da pomenem The Wild Hunt - jedan od najboljih filmova koje sam gledao u skorije vreme. Istina, nije tipican horor (mozda za nekog sociologa), ali mislim da bi mogao da se dopadne posetiocima ovog topica Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
The Uninvited je ok film za ubijanje vremena. Ima par dobrih momenata, ali je u velikoj meri predvidljiv.
Pogledao sam "The Uninvited"...... ok je film, dosta predvidiv (pogotovu kraj) ali nije loš. U prvih 20 min. sam se dvoumio da li da ga ugasim ili da ga odgledam do kraja pa sam ga ipak pogledao i nije tako loš.
... a ovaj The Presence ne znam gde si ga nasao, vidim ima poprilicno losu ocenu
Deluje da nije baš neki film ako ga procenjuješ na osnovu ocene na imdb-u, ali ako pogledaš komentare, mišljenja su podeljena 50-50. Meni se svideo, drugačiji mi je od drugih koji su se pojavili u poslednje vreme.... malo je sporiji, audio mixing je odličan, ideja je originalna i + Mira Sorvino :wub:
Link to comment
Primal ...
Evo, sad odgledah i njega..... paaaa..... nije mi se nešto svideo..... podseća na The Descent a nisam nešto ljubitelj takvih.... muzika mi se naročito nije svidela <_< pokušaću sa "The Wild Hunt", što si isto predložio....
Link to comment
...zaboravih da pomenem The Wild Hunt - jedan od najboljih filmova koje sam gledao u skorije vreme. Istina, nije tipican horor (mozda za nekog sociologa), ali mislim da bi mogao da se dopadne posetiocima ovog topica
Jesi siguran da valja? Ja skinuo, prebaciovao malo al' nije mi delovao valjano..... boogie, kakave to filmove preporučuješ?! :huh:
Link to comment
Evo, sad odgledah i njega..... paaaa..... nije mi se nešto svideo..... podseća na The Descent a nisam nešto ljubitelj takvih.... muzika mi se naročito nije svidela <_<
-_- .. e sad, jbga.. problem je sto postoji gomila podzarova horor filma. Ja na primer ne mogu da svarim one sa fantazijskim elementima, nevidljive sile i bakraci, neunistiva cudovista poput Fredi Krugera i sl. Napravim izuzetak pa pogledam one hajpovane (na prim. Insidious, Paranormal Activity - gledao sam keca, dvojka = neka hvala, sve mi je jasno). S druge strane "Expedition Gone Wrong" podzanr mi je (uz "Teen" slashere tipa Scream, Club Dread ...) omiljen, tako da izvini za preporuku Primal-a, meni je bas legao ... onako opusteno, pa jos i onaj smesan kraj ... sta covek vise da pozeli od jednog filma :)
pokušaću sa "The Wild Hunt", što si isto predložio....Jesi siguran da valja? Ja skinuo, prebaciovao malo al' nije mi delovao valjano..... boogie, kakave to filmove preporučuješ?! :huh:
Valja itekako, ali nije uopste horor, mrzelo me da pisem na "Poslednji film koji ste gledali" :)Cak ga je i onaj prevarant Roger Ebert ocenio sa 3/4 sto je neverovatno s njegove strane.
Poslednji dobar koji sam gledala je The Woman.http://www.imdb.com/title/tt1714208/
Taj mi stoji u imdb watchlisti, ceka se dvdrip ... citao sam da je neki republikanski senator/guverner zbog filma koji mu prethodi (Offspring) ukinuo donacije za indie filmove u toj oblasti :D
Link to comment

Rated R for strong bloody violence, torture, a rape, disturbing behavior, some graphic nudity, and languageIzgleda da taj "the woman" obecava, reklo bi se da ima sve sto jedan film treba da ima <_< a mozda je previse ocekivati da sve to bude povezano u neku smislenu celinu, ali od novog horora se i ne ocekuje nista, osim solidne eksploatacije... ali bice i na mojoj listi, razume se :)

Link to comment
S druge strane "Expedition Gone Wrong" podzanr mi je (uz "Teen" slashere tipa Scream, Club Dread ...) omiljen, tako da izvini za preporuku Primal-a, meni je bas legao ... onako opusteno, pa jos i onaj smesan kraj ... sta covek vise da pozeli od jednog filma :)
Da. Pa nisam neki veliki fan tih expedition gone wrong filmova.... pogledao sam i The Hills Have Eyes i The Ruins, Backwoods, Wrong Turn....... Eden Lake mi se (od tog podžanra) najviše svideo. Nisu loši Vacancy i Frozen. E sad ne znam da li se The Strangers uklapa u taj podžanr ali taj mi je jedan od omiljenih cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...