Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Jel pogledao neko neki dobar horor u poslednje vreme?Svi na koje sam ja naleteo nisu nista posebno - The Ward, Basement Jack, Red White & Blue, The Shrine, Mask Maker, Respire, Dark Fields, Dead Awake, Husk, Prowl, Wake Wood, Seconds Apart..... nisu losi The Presence i Burning Bright, eto jedino ta dva......kakvi su:The UninvitedSovia - Death Hospital?jel vredi pogledati ih?

Link to comment
The UninvitedSovia - Death Hospital
The Uninvited je ok film za ubijanje vremena. Ima par dobrih momenata, ali je u velikoj meri predvidljiv.Sovia nisam gledala, sad ću da ga stavim da se skida pa ćemo videti.U principu je jako teško naći dobar horor u poslednje vreme.Počela sam da gledam The Nameless, ali ga prekinuh i nikako da ga nastavim. Delovao ok.
Link to comment
Počela sam da gledam The Nameless, ali ga prekinuh i nikako da ga nastavim. Delovao ok.
Odlican. Gledala davno bas, bio na hrvatskoj televiziji u neko gluvo doba noci (a nego kad?) i sad se jezim kad se setim nekih scena.
Link to comment
uf, meni do pred kraj bio dojaja, sam kraj mi se bas nije svideo.

Pa zar sam kraj filma nije upravo ono čemu je ta sekta težila? Ultimativno zlo.A gde ćeš veće zlo od toga da majci, koja je izgubila ćerku, prvo saopštiš da je ćerka živa i onda kada majka misli da ju je vratila, ova se rokne.Cilj je postignut, definicija zla!

Link to comment

Pa ne bih baš rekao da je I saw the devil horor, ali da je odličan film - jeste. Ima Kim pravi horor - Tale of two sisters, pa ako nisi gledao baci pogled, vredi svakako (tj. može se reći da vredi sve od čoveka....do sad! Sledeći film snima u Holivudu pa mi strepnja dublja od nade. Nadao sam se da će on, Bong i Park ostati u Koreji do daljneg :().

Link to comment

pa dobro, mozda je zanrovski blizi trilerima, ili krimicima, ali eksploatacijaska kolicina nasilja ga svrstava u horore. Otprilike kao i Srpski film, koji takodje tesko da bi se mogao svrstati medj' horore, ako bi ga kategorizovali. Gledao sam Tale of two sisters - odlican je.Apropo azijatskog odlaska u Ameriku, to svakako budi strepnju, jer jednostavno njihov filmski svetonazor nije kompatibilan sa americkim. Dovoljno je pogledati sudbinu Hidea Nakate - nakon sjajnih filmova Ring i Dark water u Americi snimio takav bullshit (Chatroom) da je to tesko opisati.

Link to comment

Insidious sam odgledao jer ga steins ovde hvali kao da je u pitanju remek delo. OK je ali nista specijalno.Sinoć pogledao i The Fourth kind. Sranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...