Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

E do kurca, ja sam juče popodne poslao copkillahu pm i vrlo brzo ga obrisao, glupa navika od kad ih ovaj softver forumski čuva kao nekakve conversations, to mi odvratno. Sad odoh na demonoid, stvarno nema linka više. Pogledaću po nekim drugim internet tezgama pa šaljem link zainteresovanima ako ga nađem. Srčujte FLAWL3SS WP (izvinjavam se moderaciji za ovo poslednje, brišite ako je neprikladno, al morao sam da napravim izuzetak za ovaj film).Brendon je zaista DD od glave do pete, potpuno ga je skinuo, ne bi me čudilo da je pročitao aspolutno sve epizode stripa. Ali, apsolutno otkrovenje mi je mehaničar Bob, em što je lik majstorski urađen em što Randal Reeder definitivno zaslužuje epizodnog oskara za tu ulogu.

Link to comment
E do kurca, ja sam juče popodne poslao copkillahu pm i vrlo brzo ga obrisao, glupa navika od kad ih ovaj softver forumski čuva kao nekakve conversations, to mi odvratno. Sad odoh na demonoid, stvarno nema linka više. Pogledaću po nekim drugim internet tezgama pa šaljem link zainteresovanima ako ga nađem. Srčujte FLAWL3SS WP (izvinjavam se moderaciji za ovo poslednje, brišite ako je neprikladno, al morao sam da napravim izuzetak za ovaj film).Brendon je zaista DD od glave do pete, potpuno ga je skinuo, ne bi me čudilo da je pročitao aspolutno sve epizode stripa. Ali, apsolutno otkrovenje mi je mehaničar Bob, em što je lik majstorski urađen em što Randal Reeder definitivno zaslužuje epizodnog oskara za tu ulogu.
sta je do vraga FLAWL3SS WP?jedna od grupa koja radi filmove?e da,.....cenim da je ovo neki ruski DVD jer je kod njih izasao u oktobru...u ostatku sveta premijera je mart 2011.plus,....platicete mi za ove zazubice koje mi pravite....damn u all .......angry.gif Edited by steins
Link to comment
Not funny! Od juce do danas sam presao 88 posto interneta! Ako je neko sve izmislio - nije smesno!Dobro, jeste malo...
nije ni malo.........osecam se grozno.... :cry: taman sam se nadao lepom poklonu za NG. Ovako sam ostao na La Horde i onaj nesretni Skyline za novogodisnju noc.
Link to comment
222.jpgĐavolak je zabavan i dinamičan filmić bez suvišnog kasapljenja, prosutih mozgova, raspletenih creva i ljudske kavurme. Dakle - priča koja uspeva da održi pažnju svih 80 minuta. Preporučujem čak i onima koji horor ne mirišu.
Link to comment
  • 2 months later...

Od horora zasad u kratkim preporukama:

  • The Mist, 2006 (sjajna priča, po romanu S. Kinga)
  • The Others, 2001 (verovatno najbolji twist koji sam do sada vid'o)
  • The Grudge, 2004 (vredi gledanja zbog dobro odrađenih scena sa čuvenim japanskim duhom; drži thrill)
  • Saw, 2004 (ma šta govorio, ovo je odlično zamišljena priča - iscrpljuje se u narednih pet delova, pa ti vidi - i nije nikakav slešer kako se često prepričava)
  • Henjel gwa Geuretel, 2007 (korejski horor sa odličnim scenama)
  • Dead End, 2003 (ko voli horore sa manjim brojem glumaca... odlična preporuka; inače jedan od mojih favorita ovde)
  • One Missed Call, 2003 (početak bled, ali pošto se oproste te početničke greške japanskih filmmejkera, stiže prava jeza od sredine filma; jedan od boljih japanskih)
  • Hostel, 2005 (jezivo uglavnom, drži pažnju, vredi negde za 8/10)
  • Scarce, 2008 (ne važi za jedan od boljih, ali je meni leg'o: premalo glumaca, u kombinaciji sa kanibalima... uz par sjajnih scena; dovoljno da me kupi)
  • Eden Lake, 2008 (jedan od mojih favorita; imati strpljenja, kako se radnja odvija, sve je bolje i bolje; početak izgleda kao studentski film, al dajte mu šansu; 9/10)
  • The Descent, 2005 (verovatno najbolji britanski horor do sada; 9.5/10)

Link to comment

Jel gledao neko ovaj novi Rubber? Koncept zvuči jako™, ali često od tih jakih zamisli ispadnu u najbolju ruku prosečni filmovi, pa ne znam da li vredi vremena...Samo za ljude jakog stomaka, glavni negativac u spojleru

BU!rubber-movie-still-2.jpg

Edited by bob loblaw
Link to comment
[*]The Others, 2001 (verovatno najbolji twist koji sam do sada vid'o)
Ovo sam vidjao na vise mesta... Zasto je ovaj film horor? Odlican film, inace.
Link to comment

Pa nego sta je? Ja i burazer gledali to kad izaslo kuci na lokalnoj TV i jos nam iskocio osigurac pa nismo imali svetlo u stanu i usrali smo se zivi.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ima dosta glupih horor filmova poput Kruga, najstrašniji horor koji sam odgledala je Kuća od voska. Nisam nešto puno horora gledala, ali kad mi se ukaže prilika da pogledam ja je ne propuštam. Volim da se uplašim, da me prožme jeza, dok gledam horore u mraku. Jedini problem mi predstavlja da budem u mraku posle horora, zato što se plašim mraka, tu se baš prepadnem, sve mislim da će iza svakog ćoška monstrum iskočiti sa nožem da me zakolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...