Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Odgledao sinoć Midsommer, podsetio me ne neko sranje sa Kejdžom, što sam gldao pre par meseci... Kult, sličan kraj što se glavnog muškog lika tiče... A kraj je telefoniran u trenutku kad kažu da putuju na hipi festival u Švedsku, psvećen letu, otprilike...

 

Ukratko, moje pitanje zašto se ovo, kog djavola, zove horor?

Link to comment
34 minutes ago, goofs said:

Mandy! Čuj neko sranje sa Kejdžom

Ma ne Mandy, to je ok...

 

Neki gde on ide da pomogne bivšoj ljubavi, koja kuka da joj je sekta otela dete, koje je u stvari njegovo... A sekta je izolovana na nekom ostrvu...

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Ukratko, moje pitanje zašto se ovo, kog djavola, zove horor?

 

što, šta mu fali da bi se hororom mogao zvati? jump scares?

 

eno odgledao sam kod drugara najzad onaj conjuring (i nastavak mu nažalost), ako je to pravi horor film ostajem ja na ovim art house sranjima...ona nestrašna scena na liticama mi se urezala mnogo jače od bilo kog iskakanje demonskog lica iz mraka propraćeno glasnim BUUUU. ali nije da se nisam štrecnuo u trenutku iskakanje, pa eto, james wan 1 maistor horora.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

e da, kad sam već na topicu i kad već hipsterujem - one cut of the dead nije horror, nije ni off topic.

 

ako imate sat i po vremena za ubiti i raspoloženi ste za simpatičan filmić...ali pod uslovom da batalite trejlere i recenzije, gleda se na slepo. ne morate ni da klikćete ovo gore. :sleep:

Link to comment
13 hours ago, radisa said:

Ma ne Mandy, to je ok...

 

Neki gde on ide da pomogne bivšoj ljubavi, koja kuka da joj je sekta otela dete, koje je u stvari njegovo... A sekta je izolovana na nekom ostrvu...

 

A, moja greska, vidim da si pomenuo kult, a ovo je sveže pa ;)

 

Gledao sam davno tog Wicker mana, bicu iskren meni je bio sasvim ok, zeleo sam da ih Kejdž sve potepa, al to se nije dogodilo pa sam bio i ljut na kraju, što je kao ok - ostavio je film utisak na mene :D cenim da je original svakako bolji.

 

doduse ja imam thing za NC, dobar deo zivota sam gledao bas sve sto je izbacivao, bilo je tu dobrih stvari da se probere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...