Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

A čileanski film Trauma , extreman na svaki način linč, silovanje, nasilje, extremno loš scenario, gluma, jeftino i ružno. Kao presek Srpskog filma i onih 90ish tresh horora, Noć užasa/kamp užasa, gde 4 soft core  ribe ovde lezbejke prave devojačko veče u nekoj zabiti gde lokalni izrodi krenu da se iživljavaju sa njima. Stvarno jezivo mučno i jezivo loše

 

Argentinski Terrified, nešto skuplji sa par creepy scena dobrom šminkom i efektima ali priča bez početka i kraja. Šta se tu koji kurac dešava, lik u jednoj sceni bleji nešto po sobi u sledećoj je zombi sa pola glave, nabacano, nepovezano, skoro žalosno. Likovi nisu ni stereotipne karikature jednostavno postoje. Od filma bi se izmontirao dobar death metal video

Link to comment
  • 1 month later...
On 28.2.2019. at 12:31, Garnirung said:

Japanski I am hero, zombi apokalipsa i tako to, poprilično traljav film, ali u odnosu na ove prethodne, ima jaku završnicu

 

 

 

meni je skroz dobar, nemam neke vece zamerke. ali i dalje train to busan ostaje najbolji azijski (ako ne i sire) zombi apokalipsa film, ko jos nije gledao obavezno trk na kioske.

Link to comment
 
meni je skroz dobar, nemam neke vece zamerke. ali i dalje train to busan ostaje najbolji azijski (ako ne i sire) zombi apokalipsa film, ko jos nije gledao obavezno trk na kioske.
A-a, Miikeova zajebancija sa apokalipsom jakuza je +++
Link to comment

(realno traje duže nego što treba i imaš utisak da se šali malo i na svoj račun, ali jeste većinom zabavan, a neki detalji su bizarno-urnebesni)

Link to comment
On 4.5.2019. at 15:48, Nikodije said:

 

meni je skroz dobar, nemam neke vece zamerke. ali i dalje train to busan ostaje najbolji azijski (ako ne i sire) zombi apokalipsa film, ko jos nije gledao obavezno trk na kioske.

 

Ma i meni je bio dobar, nego su mi one scene na ulici kad tek izbije epidemija bile malo bezveze. U tom smislu traljav, taj deo je odradjen onako, na autopilot.

Malo da su utegli film, mogao je da bude odličan

Link to comment

lords of chaos

fak jea. svaki metalac ovo treba da pogleda, prica o bendu mayhem, i uopste o tom intrigantnom pokretu i zacetku black metala u norveskoj,  sto ne znaci da i ostalima ne bi bilo zanimljivo. ima tu nekih neistina, proizvoljnih tumacenja, crno-bele karakterizacije odredjenih likova, ali sustinu su ipak uhvatili. tu je i puno kvalitetnog krvoliptanja.

Edited by Nikodije
Link to comment

skoro mi nesto iskocio poluretardirani varg kao preporuka, i krenem da ceprkam malo po netu, jebote, onaj ubiveni juronimus je izgledao bukvalno kao klinka u pubertetu koja zbog hormonskog disbalansa ima problem sa dlakama na licu. kakva hrpa pedercica.

ne kazem da film ne valja, to ne znam.

Link to comment

za juronimusa se tvrdilo da je gej, i da ga niko nikada nije video sa zenskom, a u filmu je prikazan kao regularan strejt jebac, tako da je to jedna od krivotvorina. a pride je bio i tatin i mamin sin, ali to je prikazano u filmu.

a varg jeste ozbiljan psiho. za tako okrutno ubistvo juronimusa u americi vise ne bi video svetlost dana, ali ga je liberalna norveska pustila posle samo 15 godina, i on danas nastavlja sa ludilom, samo drugim sredstvima. ne mora vise da pali crkve da bi slao poruke, sada ima yt

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

vas dvoica ste mjetalci, jel juronimus stvarno spremao atentat na varga pa ga je ovaj u samoodbrani, il kako je stvarno bilo?

 

varg se branio da je ovaj hteo da ga ubije, pa je zato on morao da ubije njega sa jedno 50 uboda dok je ovaj bezao niz stepenice. ma gde je juronimus bilo koga mogao da ubije, samo je kenjao u drustvu da kao hoce da ga ubije, kao sto je i generalno bio kenjator. a varg je vise bio covek od dela kada su te stvari u pitanju.

Edited by Nikodije
Link to comment
17 minutes ago, ToniAdams said:

pa to i mene zbunilo kad sam video slajbu. 

varg je inace sad uspesan lajfkouc i prodaje semplove camugama koje inace toliko mrzi :fantom:

 

Kao ne mrzi ih, i kao ne misli da je bela rasa superiorna, samo misli da je svako prilagođen da živi u sredini svog porekla, i da rase ne treba da se mešaju, takoreći ne veruje u multikulturalnost. Utoliko su njegove poruke toksičnije i opasnije jer ne nastupa baš kao otvoreni naci, već poruku zamotava tako da bude kao prihvatljivo i razumljivo. Ali nije da to što on priča ne postaje sve raširenije po Evropi. Da nije palio crkve i izbo lika 50 puta u leđa sa 20 godina, sada je mogao da bude solidan lider desnice u Norveškoj.

Link to comment
20 minutes ago, Host said:

Super je sto ga glumi Jevrejin. Navodno je zbog toga najvise popizdeo.

 

Heh da, slutim da taj kasting nije bio slučajan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...