Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

televizija spectrumjao ljudi, ovo je spektakl. kao sto prodaju ekstrim dzim tako sada prodaju dildo. brzo okrnite na spectrum!!!jebeni sex teleshop. vec 5 minuta pricaju o kvalitetima njihovog vibratora. multipraktik, jebote. evo, pricaju sa zadovoljnim korisnicima.
A ja onomad na Spectrumu zakačila EPP za neke erotske kuglice. Živi upiš. Kao,turiš ih u onu žensku stvar, pa je nadražuju ceo dan, a obaška što tako jača i vaginalne mišiće. :lol: Pa onda po ulici anketiraju neke babe od 7o-80 i pitaju da li bi one to stavile.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Goran Milić je najjači!A na TV Avali totalno luuuudilo - 1253. repriza filma "The Hair" o grupi mladih Beogradžana, redovnih posetilaca Akademije, koji pokušavaju da izbegnu odlazak na vukovarsko ratište ...

Link to comment
Goran Milić je najjači!A na TV Avali totalno luuuudilo - 1253. repriza filma "The Hair" o grupi mladih Beogradžana, redovnih posetilaca Akademije, koji pokušavaju da izbegnu odlazak na vukovarsko ratište ...
:lol: Meni najjache kad odu kod one fine porodice na Dedinje pa onaj lik iz nekog bloka peva i igra po stolu. Edited by Zgubidan
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako je :yucky: ovaj Ivan Ivanović. Istina, za Živića je Beni Hil lično.edit: Ljudi, je l' još neko osim mene misli da su roza košulje gej?

Edited by Odd_Job
Link to comment

kanaliramo.zaustav na foxu.ja: ko je ovo bezvrato cudoviste?brat: ivan ivanovic.pomeraj ka b92 i onom britancu sto ide svuda. scena u nekom zatvoru, i dva (gej?) cimera.to cu da gledam.

Link to comment

A na HRT se isto daje, vikendom, mislim, Jevees & Wooster - s Piterom Lorijem. Nisam to ranije gledao, mnogo je dobro. Pre ovoga sam mislio da mu je vrhunac, pre Hausa, bio onaj retard iz Crne Guje (zaboravio sam kako se zove).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...