Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

svakog dana gledam daily show uz kafu, ali colbera ne gledam. gledam povremeno najgledanije klipove, ali mi njegov show nije zanimljiv kao daily show.

Link to comment

wtf, Načverk meets Bejvoč? Moram bacit oko.Nego, now watching - humanitarni koncert za Haiti na CNN-u, malo prije toga gledala Late night s Conanom, gostovao Robin Williams. Koje pišanje :lol: Carevi.

Link to comment
wtf, Načverk meets Bejvoč? Moram bacit oko.
najbolji show otkako je televizorapovrsnost, materijalizam, izlasci, snosaji, tuce, silikoni, steroidi, odlicni fazoni...
Link to comment
B92. Severina. Sise :Hail:
Obe razbijaju sto se izgleda tice :Hail: ali ova voditeljka je riznica glupih pitanja. "Da li mislite da se kod nas zene oblace prenaglaseno, sto bi englezi rekli overdressed?" :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Živa rasprava kod Larryja Kinga. Aukurac. :isuse:Sraz 4 novinarsko - analitičarske perjanice, sa dva suprotna politička pola. 2 su neprimjetne, druge 2 se verbalno kolju. Almost.Republikanka je sva prevažna u svojoj aroganciji, s nadmoćnim gardom , svaku misao poentira sa nothing changed, demokratska protivnica kojoj čak polazi za rukom da sastavi pristojnu rečenicu je nešto podnošljivija; bar gleda sugovornika u oči, dok diskusija uopće ne postoji, svaka bljuje svoju bujicu apologije, samo drukčije emitiraju iritaciju.Zabavno, na neki uvrnuti način, ali da zarađujem kruh kao komentator dnevno političkih prilika preko bare, propucala bih si glavu. Okončala postojanje. Brutala, a čak mislim da sam odgledala pola sata neke kamilice. :(

Link to comment

Duško Korać na Avali objašnjava principe zdravog života:"Ja čim ustanem ujutru, popijem krštenu kafu. Znate li šta je krštena kafa? Pa kafa koja se pije uz 1 dobru domaću lozu!" :Hail:

Link to comment
Milena,%20Tamara%20i%20Jana%20%20pridji%20blize%20rts%20serija960.JPGPRIDJI BLIZEDuzan sam, kao pasionirani gledalac i poznavalac RTS igranog serijskog programa, da se oglasim na temu nove serije za Omladinu...Dakle, Govno Smrti sa Osvetom kao sto se i ocekuje i kako jedino umeju ALI...Moram priznati da ovo deluje kudikamo realnije od svih dosadasnjih RTS uradaka za mlade. Ovi klinci su glumu zavrsili u klasi Terese Orlowski i TT Boya ali bar izgledaju kao klinci danas. Nemaju nakrivljene kackete Nitex i bedzeve sa smajlijem i ne nose drecave pamucne trenerke. Eto, cak i ti jadni fazoni imaju malo veze sa stvarnoscu. Nasli su neku lepu DS-BG decu da im glume. Sve vrca od novih tarifnih paketa i povoljnijih kredita i upuceno je standardno mnogo Vocnih Pozdrava ali ipak deluje produkcijski dosta bolje od ovog do sada. Recima Srdjana Sapera Krstica Mojsilovica: Napred mladi!A recima mene: Na mlade se zaletati naopako okrenutom kosilicom. Edited by Mp40
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...