Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

RTS 1 Upitnik, uobičajeno samo slika bez tona. Kad god pogledam u ekran, Krkobabić junior kao pravi manijak kolači oči i oblizuje usta, pa potom namešta noge tako da mu se vide đonovi od cipela. Pored njega čak i onaj radikalski Nosferatu deluje veoma pristojno.

Edited by halloween
Link to comment

voditeljka je kretenka. objašnjavaju joj kako beograd daje 10 miliona eura godišnje za najsiromašnije penzionere u gradu, a ova na to pita da li se taj novac može utrošiti na zapošljavanje mladih. tako je, siromašni i stari da krepaju!

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 2 weeks later...

nemam pojma koji je ovo kanal sto se vika f pa neki znak, ali pustaju film o gonzou najbolji na svetu, te odmah prelazi na broj 1 na daljinskom.thompson.jpgsamo bi tomi li dzons mogao da ga igra.

Link to comment

bn televizija, emisija u kojoj gledaoci mogu angažovati detektivsku agenciju da prate partnere u čiju vernost sumnjaju :lol:- kopija američke verzije ali smešnija jer su naši ljudi glavni akteri

Link to comment
  • 1 month later...
gleda li neko ovo žarište na prvoj? o japanu. baranac se naložio pa ne odustaje od "najgoreg scenarija"
Baki iskusan tv covek, nema sta mediji ce uvek insistirati na najgorem to tako ide mora da se bode u oko...
Link to comment

ma kontam samo nešto mi ide na živac taj baranac. inače objasnili su RTSu s obzirom da oni imaju ekipu u japanu već neko vreme, a prvo se uključivali fonom, pa onda fingirano u dnevniku (valjda im bilo mrsko da ustaju) pa tek juče slikom koliko se sećam. nisu poslali jedan prilog jbt. ono bar atmosfera u gradu (tom u kom su) ako ništa drugo.

Link to comment
ma kontam samo nešto mi ide na živac taj baranac. inače objasnili su RTSu s obzirom da oni imaju ekipu u japanu već neko vreme, a prvo se uključivali fonom, pa onda fingirano u dnevniku (valjda im bilo mrsko da ustaju) pa tek juče slikom koliko se sećam. nisu poslali jedan prilog jbt. ono bar atmosfera u gradu (tom u kom su) ako ništa drugo.
Pa to je zato sto su magovi sa RTS-a dva coveka koja su iskoristila dzabe prevoz sa Tadicem a onda ostali tamo...Ovi sa prve su se spakovali iz BG-a i otisli tamo, tako se to radi...
Link to comment

ma ne bi znali da naprave i da imaju ceo rts tamo. zatekla ih situacija, oni mislili lako će to s video blogom preCednika. kad tamo katastrofa. a baranac mi i dalje ide na ganglije :)

Link to comment
ma ne bi znali da naprave i da imaju ceo rts tamo. zatekla ih situacija, oni mislili lako će to s video blogom preCednika. kad tamo katastrofa. a baranac mi i dalje ide na ganglije :)
Evo je i ova baba-vanga koja nas urokljivo gleda :isuse:
Link to comment
meni najbolji ovaj gajić od tih saprve
zato sto jedini izgleda?a Baranac, do sad sam ga vidjao samo kao spikera, bolje da se drzi toga.veceras je muska sanja marinkovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...