Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

majkemi sam jela avokado. stavim zalogaj u čeljust, studio b. dominira lila, garderoba u draperijama, naučila sam da je to sada in. gosti reklamiraju reklamoždere, goga i onaj sin đorđević, lila šal. levi ugao, koktel majstori prave koktele. uprkos krizi, snimamo sjajne i skupe reklame, oh, biti bogat i kreativan, timski duh i brend, naša ivon, zvrk mali, mlati rukama više nego ikad. lea kiš koncept. bežim od preterane stimulacije na slučajan izbor: cnn. prezenterka razgovetno pokazujući velike bele zube objašnjava da snimke iz 'istočne rusije' koje su pustili u toku dana 'nisu snimci protesta protiv promene vremense zone', nego 'snimci navijača iz istočne rusije koji su se okupili da podrže...', pa nam opet puštaju snimke uz tekst 'ovo nisu snimci protesta protiv promene vremenske zone u istočnoj rusiji'. informacija, brate. onda fokslajf, britni je posebna zvezda gost u kod vila i grejs, izgovara: 'I’m not who you think I am. My real name is Peg. And I’m a hardcore lesbian. I’m into leather play, butch white girls, skunkin’, pullin’ the blinds, and poodle balling. Whatever you got, I’ll eat it, snort it, or ride it, baby.' od zalogaja je prošlo tri minuta. javila se prva misao, probila se jadna kroz histeriju kojoj je izlažem, brzo sam je anestezirala povratkom na studiob.edit: i zato je britni prvosvestenica panka u odnosu na xtinu. da, zaboravih da napisem sta je zapravo strasno (takozvanu poentu). pre par nedelja me prijateljica zove da me pita nesto u vezi sa nekom psihofunkcijom, neko sranje koje smo na faksu ucili barem iz pet predmeta, ja zastanem i shvatim da nemam pojma. ali zato znam kako je izgledala svadba jebenog baneta ivkovica kad se vencavao sa onom bk voditeljkom biljanom u bolnici na banjici na dan zaljubljenih jer je on npr. polomio nogu i svo osoblje je bilo ljubazno. mozak mi je poremecen, to sam cula jednom u zivotu pre 10-15 godina i znam. ukurac.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Ha! Ispala na "Slagalici"!
Šta se desilo?Edit:Upravo prvi put gledam onu pedo-emisiju (dečiji izbor za mis) na TLC i bljujem u bljuvoskocima. Edited by Reaktor
Link to comment

Neki car se naljutio što su mu pročitali pogrešnu asocijaciju i otišao iz emisije. Voditeljki bilo žao jer nije dobio ni lepu knjigu, poklon generalnog sponzora :(

Link to comment
Neki car se naljutio što su mu pročitali pogrešnu asocijaciju i otišao iz emisije. Voditeljki bilo žao jer nije dobio ni lepu knjigu, poklon generalnog sponzora :(
Eto, čim ne gledam oni naprave neko sranje. Edited by Reaktor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...