Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

To neki naš x factor/ britain's got talent?sad na jutjubu našla neku malu koja peva And I am telling you... od one male Bjanke Rajan svi se devetogodišnjaci navadili na Dženifer Holidej.Kako stojimo s talentom, btw? bez zezanja- ima li ikog pristojnog?

Link to comment

Opa! Evo na FOX ova neka nova serija sa Mikijem Manojlovićem kao psihijatrom.A Sergej Trifunović pacijent, "srpski ratnik" koji se suočava sa tim kako je klao devojčice, ne svojom greškom, omaklo se. Bilo mu suđeno, nije osuđen, jer je narodni heroj.Sad priča o "mirisu beba" koje je ubio.. Keve mi rođene.

Edited by Buck Naked
Link to comment

B92 - Jugoslav i Proka.Ne kapiram šta se dešava s Jugoslavom ove sezone. Ponavlja onu Tadićevu mantru da je on jedini predsednik u regionu koji se izvinio... bla... bla..Ne mogu da verujem da nije informisan toliko da su to pre Tadića učinili; Sveta Marović, Milo Đukanović i Stipe Mesić. Datumi i, sadržaji izjava mogu se videti u textu Tamare Kaliterne na sajtu Peščanika. Takodje, pofajtao se s Prokom zbog naziva "Srbija" one škole na Palama, smatrajući to OK potezom.Proka ga podsetio da se ni u Srbiji nijedna škola ne zove "Srbija", smatrajući to neumsenim gestom u kontekstu minulih događaja.

Link to comment

A kakav je sad ovo kviz na TV FOX? Pitanja o Alanu Fordu behu sada.. Ekipa "Prokuplja"? :huh:Edit: sad pitanja iz arheologije.. kao neko znanje. Samo što je lako do bola.Edit2: "Serbian Open Quiz"!? Prokuplje vs. Ruma!

Edited by Buck Naked
Link to comment

Vesti na B92. Neki "um'etnik", Arion Aslani valjda, izliva sise u gipsu. Obrazloženje mu je nešto najluđe što sam čuo u poslednje vreme. Bilo bi sjajno kad bi neko od lokalnih devedesetdvojkaša mogao da me obraduje upom toga na youtube.

Link to comment

Sinoc, naleteo nesto sto se zove "Luda kuca" nije mi bas bilo jasno sta je to ali su se ladno likovi pobili u emisiji izlomili neke staklene stolove, a voditelj se nesto pravi iznenadjen sto je doslo do toga. Posle dva minuta gledanja tog "spektakla" sam produzio dalje, ali ono je izgledalo bas jadno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...