Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

kakva diverzija...okrenem pink i očekujem sabrinu salerno, a vidim mariju šerifović angry.gif
Tvoje tinejdzerske mastarije su potpuno ruinirane i nikada neces biti isti covek kao pre ove veceri...
Link to comment
Ja nisam ni hteo da je gledam. Bolje da mi ostane ona slika od ranije u glavi... <_< Sta cu kad sam osetljiv...
uopste ne izgleda lose, ja sad imam obe slike i bas mi je lepo
Link to comment
Ja nisam ni hteo da je gledam. Bolje da mi ostane ona slika od ranije u glavi... <_< Sta cu kad sam osetljiv...
e kopkalo me kako sad izgleda, a nisam imao pojma da ima prenos. pogotovo što je live.a folder na kompu je posvećen izdanju sa kraja 80-tih cool.gif Edited by Biohemija
Link to comment

Neverovatan film. Mislim da je to najbolji nas film. Ona poslednja scena i gluma Bate Stojkovica, to je neopisivo. Takodje ona scena kad "izdajnik" pita miru Banjac "sta sam vam to skrivio" i onda njen odgovor. Sjajno.

Link to comment

Čekajući Mančester-Arsenal, naišao na reprizu ove nove emisije na B92. Treba da sagrade kuću ili tako nešto. Već me hvata blaga neprijatnost od voditelja i učesnika, mogu da zamislim kako će to da izgleda..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...