Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Gde kupujete?



... Shiit has hit the fan...
 

 

Jednom godišnje najmanje poslom idem u UK, pa donesem. Zadnji put doneo drugar, dve velike tegle Marmajta. Jedini problem je što su staklene i baš teške. Ako ti treba, mogu da ti doturim :)

  • Replies 6.5k
  • Views 568k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

13 hours ago, banatjanin said:

Vegemite & Marmite :heart:

I decu sam navuk'o, sad kupujem one tegle od pola kile :D Bar jednom nedeljno za doručak crni lebac, marmajt i puter

Nemoj decu!:ohmy:

 

Nijesam ljubitelj (da ne čuju ovi ovde, izbaciće me. A tek ako saznaju šta mislim o kriketu...)

Edited by Indy

  • 3 weeks later...

Chang i Tsingtao 330ml od sutra u Lidlu 99.99RSD.

Sem hipstera, kienza I da se proba jednom, stvarno ne znam ko bi to pio.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Sem hipstera, kienza I da se proba jednom, stvarno ne znam ko bi to pio.

Sent from my H3213 using Tapatalk


pa to je vec 2do 2ipo milijarde ljudi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

pa to je vec 2do 2ipo milijarde ljudi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Da ali u Srbiji dosta manje :D

Sent from my H3213 using Tapatalk

Sem hipstera, kienza I da se proba jednom, stvarno ne znam ko bi to pio.

Sent from my H3213 using Tapatalk


Zašto
Čang je odlično pivo
  • 2 weeks later...

Naletio u na ovo sad u nedelju:

 

https://beerkan.rs/pivo/kabinet-brka/

 

Imali su I njhov IPA, ali mi se nije pio, pa sam uzeo ovo. Cuo sam da ce lokalni distributor/uvoznik prestati da ih prodaje posto su preskupi. Kako stoje u Srbiji?

Brka? 200+ dinara flasa, brka je tu koliko i sam kabinet, dostupno svuda, pa i merkatoru npr

Naletio u na ovo sad u nedelju:
 
https://beerkan.rs/pivo/kabinet-brka/
 
Imali su I njhov IPA, ali mi se nije pio, pa sam uzeo ovo. Cuo sam da ce lokalni distributor/uvoznik prestati da ih prodaje posto su preskupi. Kako stoje u Srbiji?
To je Kabinet ono, "osnovno" pivo...
Ako igde ima neko kabinetovo pivo to je prvo Brka



... Shiit has hit the fan...

Pijemo domaće...

71256519149d1c527af35fd9dd96f38c.jpg


Sent from my iTelephone using Tapatalk

@Frank Pembleton@Ravanelli

hvala na odgovoru - pa znaci da su oni u Srbiji 3-4puta vise od ovih "masovnjaka". 

https://images.app.goo.gl/J7vq2eiBVUSFYYrQ7

Ah kakvo pivo.9% alkohola,21 nedelja u buretu.Ako zalutate u Poljsku,ovo obavezno.I sve zivo moze da se nadje u supermarketima.Posle Norge gde bi ovo zadovoljstvo u Vinmonopolet kostalo jedno 10 e ,osecam se ko tele na livadi.Sve bih.

Edited by askeladden

prijatno iznenadjen crnim asahijem. 

 

svetlo se cesto pije u kini i nije lose, verovatno ga ovde proizvde, ali ovo crno je klasa iznad.

vidim po nalepljenoj etiketi da je uvoz. pitko je i osvezava, ne oseca se da je sa vise alc (5.5%) 

 

 

asahi-super-dry-black-35cl-x6.jpg

 

 

 

 

  • 3 weeks later...

Zaječarsko belo i crno 59 dinara u Maxiju

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.