Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Bud Dark me je iznenadio, takoreci odusevio. Samo nije ga za naci...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Replies 6.5k
  • Views 568k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Probaj Grimbergen ima ga po marketima...



... Shiit has hit the fan...

Taj vec spada u visu kategoriju... Ako cemo tako onda i Leffe, neki dan sam nabasao na popust 50% i uzeo plavi 9° sa koji je odlican sa prikladnom hranom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Taj vec spada u visu kategoriju... Ako cemo tako onda i Leffe, neki dan sam nabasao na popust 50% i uzeo plavi 9° sa koji je odlican sa prikladnom hranom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Pa cenovno i nije... 30rsd razlike malo li je?



... Shiit has hit the fan...

Pa cenovno i nije... 30rsd razlike malo li je?



... Shiit has hit the fan...

Razlike od kojeg?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

8 hours ago, Milošica said:

Koje vam je najbolje "komercijalno" pivo?

 

Ja uporno tražim neko da rastetetim svoj studentski džep ali ni jedno mi se ne dopada.

 

Kada su žurke naravno svako dolazi obzir,pa i najgora stvar koju sam ikada probao-Tuborg u limenci,ali sve ih je manje tako da...

 

 

Baltika ima imperial stout za oko 200 din i porter za 150 din (porter je malko krs, al ja volim crna pa mi prodje) 

Mozes i da popijes ta dva ili neka druga krafta, pa onda zajecarac ili sta vec (crni zajecarac je recimo meni interesantna komercijala) . Sa kolicinom obicno opada bitnost ukusa, jelda.

Imho, jetra ce izdrzati. Treba da si mnogo ozbiljniji od vikend + dan, dva cuganja nedeljno i to da traje 20+ godina, uz jako losu ishranu i celodnevno cuganje da bi ti se nesto desilo

 

Jbt ja nisam cenio ukus kao kategoriju do kasnih 20s, al tad nije bilo Burdejna, kraftova, instagrama i tih zivotnih zahteva

Edited by Ravanelli

On 17.12.2016. at 12:00, Jean-Luc Picard said:

 

Ovaj stout što si uzeo od Belhavena je OK, ali imaju oni i jedan bolji imo.  

 

belhaven-scottish-oatmeal-stout-330ml-bo

@Indy kaze jean-luc da je ovaj mozda i bolji iz belhaven porodice

11 hours ago, Milošica said:

Koje vam je najbolje "komercijalno" pivo?

 

Ja uporno tražim neko da rastetetim svoj studentski džep ali ni jedno mi se ne dopada.

 

Kada su žurke naravno svako dolazi obzir,pa i najgora stvar koju sam ikada probao-Tuborg u limenci,ali sve ih je manje tako da...

 

zaječarac

 

bitan je kvantitet, ne kvalitet

:fantom:

 

Nišićko.

Mada...

 

81520863_10221512112097913_7667516414437

20 hours ago, maharaja said:


Ima aplikacija Untappd. Skeniraj bar kod i videćeš dosta informacija o tom pivu. A isti app koristi da ocenjuješ šta ti se svidja a šta ne. 

 

Instalirao, počeo da koristim, izgleda dobro!

 

Screenshot-20191228-203206.png

 

Instalirao, počeo da koristim, izgleda dobro!

 

Screenshot-20191228-203206.png

Pa odma Quadrupel, nisi ni ti naivan [emoji12]

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Razlike od kojeg?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Pa Leffe i Grimbergen Amber, i više je razlika..
Dok Grimbergen i Bud ume da bude i manja razlika npr.. A mnogo je meni bar bolje



... Shiit has hit the fan...

17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa odma Quadrupel, nisi ni ti naivan emoji12.png

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Ma, jesam, nemam pojma o pivu - to sam baš video na forumu još daaaavno da je neko pisao, možda dig chohano. Pa sam se setio.

 

I jes' dobro, uh što prija.

Ma, jesam, nemam pojma o pivu - to sam baš video na forumu još daaaavno da je neko pisao, možda dig chohano. Pa sam se setio.
 
I jes' dobro, uh što prija.
I dobro "zvekeće" [emoji106]



... Shiit has hit the fan...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.