Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Hoptopod je meni bio OK, Svetionik sam ostavio nepopijen na stolu.

Nego, ti si ono beše ljubitelj stout-a!?  Anarchy-jev Sublime Chaos razvaljuje koliko je dobar. 

gde si ga našao? danas sam pokušao u pivopiji i ništa

Link to comment

pivo u americi.

 

pada potrošnja po glavi generalno, ali i pored toga raste učešće krafta i uvoznih, a sve na štetu domaćih piva

do 2022 će preko 20% popijenih piva biti kraft... pod uslovom da se trend održi, naravno.

 

 

 

 

 

Pa onda lepo napiši - raste konzumacija piva, opada konzumacija razblažene gazirane pišaćke

Link to comment

Pa onda lepo napiši - raste konzumacija piva, opada konzumacija razblažene gazirane pišaćke

 

Tuzno je samo to sto pivo mora da se naziva 'zanatsko pivo', a razblazena pisacka moze da se zove 'pivo'.

Link to comment

gde si ga našao? danas sam pokušao u pivopiji i ništa

 

Bilo na točilici u Samo Pivo do pre par dana. Skoro su ga skinuli. Pravi staut, onako jak, gust, jak šmek kafe. 

 

U principu, ja pratim na android aplikaciji šta im se nalazi na točilicama pa sam uvek u toku. Ažurni su za točilice, uvek je pravi info dostupan. 

Link to comment

Pa onda lepo napiši - raste konzumacija piva, opada konzumacija razblažene gazirane pišaćke

Zapravo je interesantno da im se vise daje kes na alkohol. Da nema fensi kraftova pad bi bio jos jaci.

Koliko mi je objasnjeno, kada se ima kesa idu vina, kada se nema kesa spusta se na pivo, a kada se nema ni za pivo onda rakijestina.

Link to comment

nema utisaka sa ns festivala zanatskog piva?

nije mi se svidela vishka ipa, malo bolje mi je bila medvedgradova fakin ipa, vishki porter mi legao, kasnije se nasao pored vraninog shanka, uzeo sunshine i skenjao se sto je citrusan, kabinetovo plavo mi bilo ok za kraj, kasnije sam presao u kafanu i stukao 5-6 budova.

 

festival je postao dosadan, super sto su zvali pedju djurana da vrti muziku ali morace da naprave super propratan program da bih ponovo otisao tamo

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...