Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Opa, to nisam znao. Ja ga konzumiram u ovih par pivnica na B.Brdu koje ga imaju u ponudi, ali baš ti hvala na ovoj strateški značajnoj informaciji. 

Link to comment

probao sinoc:

 

1459243356ShipWreck3.jpg

 

u teoriji, to treba da bude nesto ovako:

 


Brewed to encapsulate the flavours of mezcal, this bright golden beer smoulders with smoky notes, as well as intense fruit character. A strong ale brewed with smoked malt and smoked agave syrup, aged in both Islay and Speyside casks, some loaded with Sal de Gusano.

The resultant barrel-aged beer swings wildly between the intense Islay notes, crackling with peat smoke and toasted marshmallow, and the rich, fruity Speyside bringing peach, apricot and mango.

 

u praksi ima ukus jaaako razredjenog islay viskija, ali uz mnogo jaaako neprijatnih nota

 

cista ogavnost.

Link to comment

Opa, to nisam znao. Ja ga konzumiram u ovih par pivnica na B.Brdu koje ga imaju u ponudi, ali baš ti hvala na ovoj strateški značajnoj informaciji. 

Ima ga i u Aromama i u Merkatoru

Link to comment

pazi na higijenu.

 

šta praviš?

 

good luck i javi kako je ispalo

lager

 

a higijenu sam apsolvirao odavno :D

 

da, sve ok prošlo

Edited by rođeni
Link to comment

Nisam neki pivopija al mi uvek bila interesantna ideja da pravis svoje pivo. kolko sam bacio pogled na netu kazu da je overkarbonacija najcesci problem pa i na taj momenat obrati paznju.

 

hankbeer.jpg

Link to comment

posle valjevca probao i jagodinsko. sve to postala regulare piva, verovatno genericke masine i bolji sastojci. konzerva protiv konzerve mrtva trka, jagodinac ima jaci ekstrakt i vise gorcine ali nista napadno. konzumirati bez straha!

Link to comment

pivo u americi.

 

pada potrošnja po glavi generalno, ali i pored toga raste učešće krafta i uvoznih, a sve na štetu domaćih piva

do 2022 će preko 20% popijenih piva biti kraft... pod uslovom da se trend održi, naravno.

 

slide1_CraftBrew_Craft_Brew_US_consumpti

 

slide3_CraftBrew_Craft_Brew_industry_gro

Edited by Ravanelli
Link to comment

Nisam neki pivopija al mi uvek bila interesantna ideja da pravis svoje pivo. kolko sam bacio pogled na netu kazu da je overkarbonacija najcesci problem pa i na taj momenat obrati paznju.

 

 

 

To je ubedljivo najmanji problem.

Link to comment

pivo u americi.

 

pada potrošnja po glavi generalno, ali i pored toga raste učešće krafta i uvoznih, a sve na štetu domaćih piva

do 2022 će preko 20% popijenih piva biti kraft... pod uslovom da se trend održi, naravno.

 

slide1_CraftBrew_Craft_Brew_US_consumpti

 

slide3_CraftBrew_Craft_Brew_industry_gro

 

Svi zive sa jednim bubregom. Neki su cak poceli da prodaju decu da bi imali za pivo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...