Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ucinilo mi se da sam negde video njihovu reklamu gde se pominju neke kobaje i rebra. Mozda sam pobrkao sa nekim drugim. Cekaj oni su tamo izmedju podzemnog prolaza na Terazijama i Balkanske sada?

Link to comment

Ucinilo mi se da sam negde video njihovu reklamu gde se pominju neke kobaje i rebra. Mozda sam pobrkao sa nekim drugim. Cekaj oni su tamo izmedju podzemnog prolaza na Terazijama i Balkanske sada?

 

 

To si mozda pomesao sa onim Berlinerom u Sava Maloj sto tek treba da se otvori. Tu obecavaju neke kobaje uz pivo.

Link to comment

Eno ga ogroman znak u Brace Krsmanovica na pola puta izmedju Perona i KC Grada. Obecava ali ko zna sta ce biti kada se otvori. Moza bude autenticno mozda bude jedan wurst platz

Link to comment

A pa to je onda ona raspala zgrada čiji je vlasnik Zepter. Jedino je to ostalo prazno dole. Brate kakav biznis ispade ta Sava Mala, ludilo. Čak su i od one automehaničarske radnje napravili narodnjačko treska mesto sjajnog naziva - Kristal (as in Polomiću čaše.... a ne Crystal šampanj)

Link to comment

U Berlineru će biti oko 60 vrsta piva, kobaje i krilca tipa Buffalo. To je ono što sam čuo od tipa koji je jedan od suvlasnika. Moguće je da će bitit i rebarca. Uglavnom, jelovnik neće biti dugačak al' bi sve od 'rane trebalo da bude na mestu - tako je bar on rekao. Videćemo...

Edited by rezwalker
Link to comment

Kad smo kod piva i krilca, jeste blam da ja pitam koji sam u komsiluku, ali jel otisao neko u Tramvaj? Cuo sam da ga je Carlsberg kupio (ne samo brendirao) i u prolazu sam video da imaju neku akciju sa pivom i krilicima a imaju i burgere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...