Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, jorma shparga said:

 

Ono sto meni nije jasno kako se neko takvih moralnih/intelektualnih kvaliteta vec nije uglavio u sns ? Kad je mogla nesrecna Trivanka mogao bi i  Zoki (on bar ne razmegnetise izgledom ekran kad se pojavi na istom)

Izvini, ali nemoj da ga vredjaš poredeći ga sa tom govnarom.

Nisu isto.

Ona se učlanila u karijeru tada dominantne stranke.

On je ipak nekad negde imao neke ideje i rizikovao.

 

Nisu isto.

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Izvini, ali nemoj da ga vredjaš poredeći ga sa tom govnarom.

Nisu isto.

Ona se učlanila u karijeru tada dominantne stranke.

On je ipak nekad negde imao neke ideje i rizikovao.

 

Nisu isto.

Izvini, jesi u pravu ali ga to na neki nacin cini jos gorim, posto je od nekog ko se borio za ideje dosao to toga da mu je jedini cilj da uhlebi mladunca :

https://novastranka.rs/tag/marko-zivkovic/

 

Link to comment
15 minutes ago, Jumanji said:

Kakva istrošena muštikla ovaj Živković pihhhh emoji58.png
Jedino smisleno što je rekao, da će da se pobije i zaštiti koga treba emoji849.png

 

Чак ни то није рекао како треба, већ да ће помоћи "ако треба".

Link to comment

@jorma shparga

Ma ne kažem da je vertikala morala ili da nije limitiran na razne načine. 
Samo da ipak nije govnara Trivanka.

 

(Uzgred, sad videla na tw video sa Djilasom i moram da priznam da me je ono jako potreslo)

Edited by pt 2.0
Link to comment
 
Чак ни то није рекао како треба, већ да ће помоћи "ако треба".
Da, da, cak ni to.
Link to comment

jedan od najodvratnijih dana u srbiji od kada psihopata vlada.

sad se dosta toga lomi, a kako trenutno deluje, nece na nasu stranu. 

 

btw, je li ndmbgd bio za bojkot koliko pre vanrednog stanja? ili sam ja nesto pomesala? 

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

 

btw, je li ndmbgd bio za bojkot koliko pre vanrednog stanja? ili sam ja nesto pomesala? 

Jesu, bili su za bojkot.

Sad Dobrica kaže da će preispitati tu svoju odluku shodno novim okolnostima, bez prejudiciranja da i nova odluka neće biti opet bojkot.

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

@jorma shparga

Ma ne kažem da je vertikala morala ili da nije limitiran na razne načine. 
Samo da ipak nije govnara Trivanka.

 

(Uzgred, sad videla na tw video sa Djilasom i moram da priznam da me je ono jako potreslo)

Ma Jelena Trivan je mera govnarluka...

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

Jesu, bili su za bojkot.

Sad Dobrica kaže da će preispitati tu svoju odluku shodno novim okolnostima, bez prejudiciranja da i nova odluka neće biti opet bojkot.

ok, hvala. ne mogu da se fokusiram na emisiju i da trazim sta je ko rekao. bas me ovo sve izbacilo iz ravnoteze. 

Link to comment

Dobrica na kraju emisije (ja kasnim sa gledanjem na EON) pozvao da se sutra u 20.05h izadje ispred zgrada zbog ovoga što se radi Djilasu.

Link to comment

Realno ta mu je glupa, plus je li se on konsultovao s nekim pri tom pozivu (je li to poziv NDB ili njega lično) ili mu je to onako naprasno palo na pamet u letu. Ako jeste, bolje da se uzdrži od tih "evo sad mi palo na pamet" ideja. 

Problem naše opozicije očigledno i jeste odsustvo bilo kakvog promišljanja koraka dalje i eventualnih koraka u algoritmu "if/then". 

Šta poslije tog izlaska napolje? Imamo li ikakav plan ili da gledamo u bob kome će komunalna zalijepiti 150k kazne, gdje će se zadesiti? 

Ako idemo dalje, šta je sledeće? Je li idemo pred Skupštinu, Andrićev venac, gdje, šta? Ili će i to po nekoj inspiraciji vruće glave predlagati? 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Realno ta mu je glupa, plus je li se on konsultovao s nekim pri tom pozivu (je li to poziv NDB ili njega lično) ili mu je to onako naprasno palo na pamet u letu. Ako jeste, bolje da se uzdrži od tih "evo sad mi palo na pamet" ideja. 

lazović ima lajv program na grupi na fb, svako veče od 8 do 9. večeras je pre 9 pozivao ljude da sutra izađu ispred zgrada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...