Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jesam li ja pogrešno ukačio, na kraju su ostale samo ona i ona bucmasta, svi ostali su izašli iz tog cirkusa?

Meni je bezveze da ti ostali ćute ? Ili im glupo da se jave jel tripuju da su ispali naivni?

Ne kažem da jesu ispali, nego da misle...

Link to comment
17 hours ago, gsb said:

Ja ovu malu nista ne razumem, ali stvarno, ...

 

:lolol:

ja ko rene, pobegoh od televizora...

uglavnom sam svaki un gledala, osim onog sa popom iz crne gore i ovog. 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Jesam li ja pogrešno ukačio, na kraju su ostale samo ona i ona bucmasta, svi ostali su izašli iz tog cirkusa?

Meni je bezveze da ti ostali ćute ? Ili im glupo da se jave jel tripuju da su ispali naivni?

Ne kažem da jesu ispali, nego da misle...

Pa nešto ne vidim ni bucku, valjda je neko procenio da je suviše bucka za redovno pojavljivanje na tv.

Kad je krenula ova budalaština sa bojkotom u parlamentu, oglasili su se neki drugi iz organizacije 1od5 i ogradili se, al šta sad ibvredi, šta ima da se i oglašavaju više, samo još veći zbun da se napravi. 

Link to comment

Prastajte ako mozete, ali jos malo bih se osvrnuo na onog nesretnog Vuletica od pre par nedelja i na njegovu pricu kako je plagijat Malog sitna stvar i kako Univerzitet ne istrazuje mnoge druge slucajeve. Danas se naime na Pescaniku pojavio tekst pa sam se mazohisticki vratio i na pocetak cele price gde se, slucajno, pominje bas V.Vuletic. Imao je i on svoj tekst ovim povodom ali i jos par autora odgovore na njega, da sad ne linkujem sve (eventualno zainteresovani lako ce pronaci). Uglavnom, iz cele price se vidi na koji nacin on (i ne samo on) reaguje, suocen sa sumnjom o nekom plagijatu, za razliku od onoga sto sam spocitava BU. Sve ovo sam, osim danasnjeg teksta, zapravo citao vec i ranije, i naravno zaboravio imena svih aktera, od kojih je jedan (valjda od danas) i novi clan REM-a. Na kraju, po ko zna koji put, duboko zalim sto ne postoji internet ekvivalent onoj biljeznici Broja 1 (Alan Ford), kakva crna Wikipedia.

Link to comment
On 9.2.2020. at 22:33, Tutankamon said:

Malo dete ne shvata da smo se mi tih opstih mesta naslusali za ovih 30 godina i apsolvirali sve te prevarante...samo je ona premlada pa misli da ce joj proci...dobice 0,2% i ispljunuce ih gazda..

 

ideja o studentskoj listi na izborima nije originalna. jos pre cetiri godine je bila lista dijalog:

 

https://www.facebook.com/gradonacelnikBGD/videos/1581066358888808/

Link to comment
Prastajte ako mozete, ali jos malo bih se osvrnuo na onog nesretnog Vuletica od pre par nedelja i na njegovu pricu kako je plagijat Malog sitna stvar i kako Univerzitet ne istrazuje mnoge druge slucajeve. Danas se naime na Pescaniku pojavio tekst pa sam se mazohisticki vratio i na pocetak cele price gde se, slucajno, pominje bas V.Vuletic. Imao je i on svoj tekst ovim povodom ali i jos par autora odgovore na njega, da sad ne linkujem sve (eventualno zainteresovani lako ce pronaci). Uglavnom, iz cele price se vidi na koji nacin on (i ne samo on) reaguje, suocen sa sumnjom o nekom plagijatu, za razliku od onoga sto sam spocitava BU. Sve ovo sam, osim danasnjeg teksta, zapravo citao vec i ranije, i naravno zaboravio imena svih aktera, od kojih je jedan (valjda od danas) i novi clan REM-a. Na kraju, po ko zna koji put, duboko zalim sto ne postoji internet ekvivalent onoj biljeznici Broja 1 (Alan Ford), kakva crna Wikipedia.
Koji novi član REM-a?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
12 hours ago, variola said:

Prastajte ako mozete, ali jos malo bih se osvrnuo na onog nesretnog Vuletica od pre par nedelja i na njegovu pricu kako je plagijat Malog sitna stvar i kako Univerzitet ne istrazuje mnoge druge slucajeve. Danas se naime na Pescaniku pojavio tekst pa sam se mazohisticki vratio i na pocetak cele price gde se, slucajno, pominje bas V.Vuletic. Imao je i on svoj tekst ovim povodom ali i jos par autora odgovore na njega, da sad ne linkujem sve (eventualno zainteresovani lako ce pronaci). Uglavnom, iz cele price se vidi na koji nacin on (i ne samo on) reaguje, suocen sa sumnjom o nekom plagijatu, za razliku od onoga sto sam spocitava BU. Sve ovo sam, osim danasnjeg teksta, zapravo citao vec i ranije, i naravno zaboravio imena svih aktera, od kojih je jedan (valjda od danas) i novi clan REM-a. Na kraju, po ko zna koji put, duboko zalim sto ne postoji internet ekvivalent onoj biljeznici Broja 1 (Alan Ford), kakva crna Wikipedia.

Vuletic je do recimo 2016.godine bio uz Tadica. Govorio je na nekim njegovim skupovima, naravno protiv Vucica. Onda je flipnuo. 

Link to comment
17 minutes ago, toceje said:

Nije flipnuo nego video da od Tadića nema hleba, pa otišao tamo gde ima. Bolje četiri hladna piva nego jedno toplo.

tačno, ali kada takav lik reši da se proda, on neće da kaže ''evo prod'o sam se'', nego pokušava da glumi kao nekog nezavisnog intelektualca, lupeta naokolo bez smisla, te neiskusnom oku i izgleda da je flipn'o :fantom:

Link to comment

Ili sedne u skupštinu jer je jako važno da se normalizuje struktura parlamenta, jer bolje ikad nego nikad, sada ako ne kad, da se vlasi ne dosete, normalno, i odjednom dobije podršku vlasti i medija koji nisu uopšte, časna reč, pod kontrolom vlasti, wink, wink, nudge, nudge, jer bolje dupe u skupštinsku fotelju nego iza šivaće mašine. uvek bilo i biće.

Edited by toceje
Link to comment
12 hours ago, Frank Pembleton said:

Koji novi član REM-a?



... Shiit has hit the fan...
 

Vidim da to ipak nije jos gotovo, S.Cvejic je u pitanju.

 

Quote

Odbor je ranije danas usvojio kandidature dva kandidata koje je predložio resorni odbor Skupštine Vojvodine - Slobodana Cvejića i Slaviše Grujića, od kojih će za člana Saveta REM takođe biti izabran jedan.

 

Link to comment
3 hours ago, toceje said:

Nije flipnuo nego video da od Tadića nema hleba, pa otišao tamo gde ima. Bolje četiri hladna piva nego jedno toplo.

na takav flip sam i mislio :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...