Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

31 minutes ago, gagilija said:

njih sve obucava ista osoba, ili dobiju kljucne reci kao botovi

 

 

D5VVAmnWwAE25kj.png large.png

 

:ohmy::lolol: "aha", haujesnou, stvarno je ekvivalentno!! pa neverovatno... nije taj kod kuce. ocigledno ih je av dobro finansijski podmazao.

Link to comment

ja da toliko godina ne avanzujem sa juniorske pozicije, mijenjala bih firmu, ali krlu je ocigledno mjesto retardiranog bota sasvim dovoljno

Edited by morgana
Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

ja da toliko godina ne avanzujem sa juniorske pozicije, mijenjala bih firmu, ali krlu je ocigledno mjesto retardiranog bota sasvim dovoljno

Vlasnik agencije koja se razvaljuje od kinte od nameštenih poslova. Više nego dovoljno...

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

ma znam, ali ovo njegovo javno eksponiranje je bas entry level i teski je blam

Slažem se. Samo je to verovatno "paket".

Inače čuo sam koliko je DJV ušao u posao sa malinama... On se baja kupa u u kinti...

Link to comment

Krle ce cvetati sve dok se ljudi sablaznjavaju i dele i pokazuju gluposti koje on napise. 

Nije mi jasno kako ljude jos uvek iznenadjuju izjave bilo koga ko je sa ovima povezan i iste dele uz parolu "Zamisli sta je ovaj rekao". 

Link to comment

Lepo je to Krle zamislio, svi koji nesto radimo u Srbiji dajemo legitimitet Vucicevom rezimu samo zato sto nesto radimo, pa je onda bezveze da se bunimo zbog toga sto su Krle i Biki prodali guzu rezimu za fine pare i privilegije. Krle, care priglupi, jedno je ono sto Srbljanovic Biljana radi na FDU i u pozoristu, nesto sasvim drugo to sto svojim ucescem u besmislenim institutima, koji sluze da naprave privid kako nekakva kulturna elita stoji iza Vucica, javno podrzava rezim. Mucni malo tom kockastom glavom. ili bar udari u daire kao nekad, za slucaj da tamo jos uvek postoji neka zabokrecina koju mozes da uzburkas.

Link to comment
41 minutes ago, Venom said:

Mnogo je glupa ova Biljana. edit: Ako je neko platio za ovo, onda bi trebalo da trazi pare nazad.

Brate , ona se savdja sa Milanom Dogom na FB....

 

 

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Brate , ona se savdja sa Milanom Dogom na FB....

 

 

 

 

 

Boze kakav debil

 

sta se meni dopadalo kod nje ranije, ne kapiram

Link to comment

takođe takođe :lolol:

kad je premijerka htela nešto da naglasi na mitingu, jednom je rekla - stalno, stalno i stalno.

jel to ista stilska figura?

 

žrtva koju targetira milan dog :lol: pa ona je emancipator feminističke radne grupe srpske napredne stranke

 

milan dog genije!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...