Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, čekmeže said:

Rušenje je najgore rešenje.

A ovi što se tale sa mafijom, pre bih rekao za neke slučajeve da ih je mafija prijateljski™ ubedila da investiraju nego da su oni hteli da se tale.

 

Zasto najgore? 

Ponestaje mi empatije za bilo koga ko na bilo koji nacin ucestvuje u ovoj nakaznoj sharadi

 

Zna neko kad kace emisiju na Youtube? 

Link to comment

Utorak, tačno u 9 (plus minus par minuta) po BG lokalnom vremenu. Prošli put sam počeo nervozno da refreshujem u deset-do, za svaki slučaj :). Nova S YT kanal.  

Edited by peralozac
Link to comment
28 minutes ago, Leia said:

 

Zasto najgore? 

Ponestaje mi empatije za bilo koga ko na bilo koji nacin ucestvuje u ovoj nakaznoj sharadi

 

Zna neko kad kace emisiju na Youtube? 

Nikakav problem, hajde da srušimo sve što je nelegalno sagrađeno od 90ih naovamo, počnemo od BNV pa do Perinog poljskog klozeta.

Link to comment
30 minutes ago, čekmeže said:

Rušenje je najgore rešenje.

A ovi što se tale sa mafijom, pre bih rekao za neke slučajeve da ih je mafija prijateljski™ ubedila da investiraju nego da su oni hteli da se tale.

Znaš kako vezano za slučajeve, ko ih jebe. Siguran sam da niko ko je kupio stan u BNV neće da završi na ulici.

Rizična investicija :)

Za mene koji živim u ovom gradu je to jedino prihvatljivo rešenje, koliko god da nas to kao društvo košta. Ko nam je kriv što smo dozvolili da nas ovi mandrili zajašu.

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Nikakav problem, hajde da srušimo sve što je nelegalno sagrađeno od 90ih naovamo, počnemo od BNV pa do Perinog poljskog klozeta.

 

Ako se zajebemo i drugi put sa legalizmom, Srbiju treba jahati dok ne umre.

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Nikakav problem, hajde da srušimo sve što je nelegalno sagrađeno od 90ih naovamo, počnemo od BNV pa do Perinog poljskog klozeta.

A ovo je u ravni poređenja sa SPO kioscima.

Ne možeš da izbaciš na ulicu ljude koji su se ko zna kako skrpili da kupe stan na Altini.  BNV je druga kategorija problema, te se drugačije i rešava :)

Link to comment
4 minutes ago, čekmeže said:

Nikakav problem, hajde da srušimo sve što je nelegalno sagrađeno od 90ih naovamo, počnemo od BNV pa do Perinog poljskog klozeta.

 

Pa hajde bas da pocnemo od BNaKanalizacionomOdvodu pa da vidimo gde cemo stici, a ne da uvek pocinjemo od nekog ubogog Pere koji nema ni sanitarni cvor u kuci.

Link to comment

ako dobro pratim nema nikakve potrebe za rusenjem - samo treba iskljuciti pumpe, iskokati kokice i cekati da govna zaplove sa sve investicijom pravo ka crnom moru.

panta rei;)

Link to comment
29 minutes ago, Biohemija said:

A ovo je u ravni poređenja sa SPO kioscima.

Ne možeš da izbaciš na ulicu ljude koji su se ko zna kako skrpili da kupe stan na Altini.  BNV je druga kategorija problema, te se drugačije i rešava :)

Ok, Altinu ne diramo, ubogi Altinjani. Šta ćemo sa Belvilom, koja je to kategorija? 

 

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Ok, Altinu ne diramo, ubogi Altinjani. Šta ćemo sa Belvilom, koja je to kategorija? 

 

 

Biki, ti li si? Nista od ovoga sto pominjes nije uporedivo sa BNV i nece postati, koliko god nebuloznih primera da navedes.

Link to comment
8 minutes ago, čekmeže said:

Ok, Altinu ne diramo, ubogi Altinjani. Šta ćemo sa Belvilom, koja je to kategorija? 

 

 

Ne znam, koja je? Savski nasip je recimo slicna kategorija. Zato...

 

MKH_Abriss_WW.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...