Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

chekaj oni to ozbiljno sa ambasadama :ohmy:

 

Kako ne, pa ostavio je gore neko link do spiska delatnosti koje su za samo godinu dana stigli da obave small council creatives. Ima svega i svačega, od ambasada preko okruglih stolova do kreativnih habova.

 

Moj favorit je ipak ova tehno rupa na tehno saksiji:

Quote

Ради се на осмишљавању програма дигитализације музике

 

Link to comment
Just now, gospa buba said:

kapiram. digitalizacija mashinskog jezika :D

Digitalizacija sveeeeeega... A što vole kad se pojavi neki novi standard koji mora neko JP da implementira kroz sistem... Tad se u okicama umesto zenica materijalizuju €€€...

Link to comment

Jedan lik iz moje bivše firme postao jedan takav u USA, prestalo je to pre par godina, ali je nekako uspeo da ostane tamo. Ukinuto, ali ne znam za rezultate, verovatno bliski ništici.

Link to comment
Quote

 


• Креативни хаб ”Ложионица”. Усаглашено је са Градом Београдом да се ”Ложионица” и плац у околини објекта намене изградњи креативног хаба. У току је припрема архитектонског конкурса за идејно решење.[/quote]

moj favorit!

Quote

 


• Подржане су обуке за стручњаке у филмској и ТВ индустрији. У сарадњи са Националном службом за запошљавање и донаторима и Српском филмском асоцијацијом, спроведене су бројне обуке за раднике и екипе у филмској и ТВ индустрији за које постоји велика тражња на тржишту, а не постоји формално образовање. Између осталог то су: обуке за директоре фотографија и сниматеље, за менаџере продукције, рачуноводство на филму, буџетирање и планирање у Movi Medžik софтверу, VFH продуценте итд. Више од 120 људи је прошло обуке које су држали угледни домаћи и страни стручњаци.
 

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ne postoji formalno obrazovanje za snimatelje i producente? 

Pa gde su se do sad skolovali :huh:

Mada ni ja ne shvatam kako je domaca kinematografija prezivela i opstala do sad bez skole Movi Medzik softvera...

Link to comment
51 minutes ago, Leia said:

Ne postoji formalno obrazovanje za snimatelje i producente? 

Pa gde su se do sad skolovali :huh:

Mada ni ja ne shvatam kako je domaca kinematografija prezivela i opstala do sad bez skole Movi Medzik softvera...

A Biki je profesor na FDU...

Ovde je sve otišlo u kurac...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...