Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

:lolol:

 

ako ikada igde OV bude dobila termin za svoj UN vala neki forumasi su zasluzili da budu gosti, eto, miralem, gazza, sime za pocetak, bilo bi to mnogo zabavnije nego iz nedelju u nedelju gledati i slusati jovoa™

Link to comment

brate, ako je doslo do toga da pontijak vija malogradjane ...

opet neko drmanje tvog kaveza? samo, nema to veze sa pontijakom, pecas se na pominjanje pontijaka kao som na buckalo, cemu to, zasto to? :)

Link to comment

Bila bi fora da Olja sada krene da radi UT preko nekog jutrjubic kanala, mozda publika ne bi bila velika al kapiram da bi imala vecu slobodu a mozda i bolje zaradjivala od reklama n donatora. 

Link to comment

Miraleme, stvarno otkuliraj malo. Čekmeže se sasvim očigledno sprda s onim što sam rekao, on je na tvojoj strani u ovoj raspravi, ali ti prosto više i ne gledaš gde udaraš,

  

pa nista, lepo cu da se izvinim cekmezetu i priznam da sam ispao glup. stvar je u tome da mi se nakon tvojih i arielovih uvreda za mozak detektor za ironiju raspao.

 

miraleme, da te postedim citanja - ovaj hajkac na malogradjane ti je rekao da si crnogorski nacionalista.

masala! a dje si junace bio kad me je trebalo postedeti citanja symeta?
Link to comment

Bila bi fora da Olja sada krene da radi UT preko nekog jutrjubic kanala, mozda publika ne bi bila velika al kapiram da bi imala vecu slobodu a mozda i bolje zaradjivala od reklama n donatora. 

uradi v-logmas za božić. ona i ćale skaču po grobovima partizana i zabijaju kolce. meet-up (neuspeli) je već imala u nedelju.

Edited by Ravanelli
Link to comment

masala! a dje si junace bio kad me je trebalo postedeti citanja symeta?

 

nijesam bio u mogucnosti, objektivni razlozi, prascaj....

 

 

a ti si zavidan sto ne umes da pises tako lepo i obilato...

Edited by gazza1
Link to comment

Убијате ме с овим скраћеницама. Прво сам се питао какве везе Уједињене нације имају са свим овим (УН), ал ај укапирао сам онда, и tko је ОБ, ко је АВ знам одраније.

Е сад, јесам ја глупи Босанац, али ко је сад па OV?

Link to comment

Stvarno nije u redu nazivati Olju cetnikom. Ljoticevcem ili bilo kojim nacionalistickim prefiksom. Ona je tipicna gradjanka "druge srbije" sa svim kompleksima i snobizmom koji ide uz to. To isto kao kada bi ja rekao da ste svi vi gej, jer niste protiv "parade homoseksualaca"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...