March 9, 20251 yr Odlican utisak, nasa pobeda izgubilo govedo. Nije mi ni malo krivo sto ove dve zene heroji nisu dobile vreme, nama je tu manje vise sve jasno… Sanja mi je mozda omiljena licnost od mnogih koji su se istakli u ovoj nesreci. Olja je razvalila ovog krmka na kraju, maksimalno koliko jedan ovakav rasni primerak moze biti uneredjen, bukvalno mi je izleteo glasan osmeh kad ga je navela na dugo cutanje pre seprtljastog odgovora na pitanje. Edited March 9, 20251 yr by Guuundogan
March 9, 20251 yr Pa ovo je i prvi put posle xy vremena da je gostovao SNS, dal šatro ili stvarni, a ovaj je stvarni da stvarniji ne može biti. Zato bar eto malo zabave pred velike događaje. Ali, deff je prosveta onaj kostur davno udavljen ispod vode u mimu, javnost gleda studente, ćaciji se dave, ili već... Što je pretužno, da se ne ponavljam.
March 10, 20251 yr Popular Post 3 hours ago, Milosh76 said: Olja je napravila istu gresku kao i Brankica Stankovic sa Vucicem, nije se pripremila niti koncentrisala na bitno, vec je pustila da on preuzme temu i pricu. No dobro, neko treci ce nauciti i uraditi domaci zadatak kako treba. čemu to? to su zlikovci. ne treba da se čuje njihova strana. oni ni nemaju stranu. ovaj je sve vreme govorio kao umobolnik
March 10, 20251 yr Živim za dan kad će to debelo svinjče da bude našutirano šimikama sa faksa i poslato da živi u nekom svinjcu, sa svojim animalnim rođacima.
March 10, 20251 yr Zato oni i neće smislen dijalog, nego i u ovakvim retkim prilikama samo mute vodu. Nemaju argumente, ne mogu da odbrane kršenje zakona i ustava. Čisto palamuđenje i skretanje teme... kao da su roboti sa fabričke trake, setovani da vrte tri iste rečenice i galame...
March 10, 20251 yr Popular Post Ne samo što ne poštuju osnovna pravila i kulturu razgovora, koji je razmena ideja i smisaonih poruka, oni manipulišu jezikom i odvratno ga čereče zarad sopstvene najniže potrebe da iza njega sakriju sve učinjene i buduće gadosti, da ponize i zavaravaju slušaoce i sagovornike. Ovo sa dečijom reakcijom na pozajmljene papire, gde ih on ne da, pa ih ipak pruži, sjajna je prezentacija njihovog manira u svemu. Cenjkanje, selektivna pravda, selektivni pristupi dokazima, selektivne isplate para iz budžeta, otimanje plata i penzija, pa vraćanje u mrvama, a sve obavijeno slatkorečivom pričom o povećanjima i budžetnom nagrađivanju naroda koji godinama steže kaiš. Ili u slučaju prosvete, potpuno uskraćivanje. Profa je dokaz da obrazovanje ne može da oblikuje i oplemeni čoveka koji ne poseduje niti razvija samokritičnost, skromnost i potencijal da znanje usmeri na rast svog i opšteg dobra.
March 10, 20251 yr 12 hours ago, MrIncredible said: Ali kad vidim ovu značkicu na reveru... Možda je do mene značkica, brojanice (bar dve) na desnoj ruci + rolkica ili kaki karo ..... Gde i kako li misle da će se sakrivati?!?
March 10, 20251 yr 1 hour ago, Klara said: Profa je dokaz da obrazovanje ne može da oblikuje i oplemeni čoveka koji ne poseduje niti razvija samokritičnost, skromnost i potencijal da znanje usmeri na rast svog i opšteg dobra. Do gimnazije ili fakulteta, svako ko je usao kao govno moze izaci samo kao govno sa diplomom, ili govno bez diplome. Osnovno formatiranje licnosti je uveliko gotovo pre nego sto se osnovna zavrsi.
March 10, 20251 yr 1 hour ago, Mel said: Do gimnazije ili fakulteta, svako ko je usao kao govno moze izaci samo kao govno sa diplomom, ili govno bez diplome. Osnovno formatiranje licnosti je uveliko gotovo pre nego sto se osnovna zavrsi. Ninić te demantuje, rekao bih...
March 10, 20251 yr Just now, radisa said: Ninić te demantuje, rekao bih... Čovek se borio protiv korupcije, kakve veze ima u čije ime
March 10, 20251 yr 10 hours ago, slepa živana said: čemu to? to su zlikovci. ne treba da se čuje njihova strana. oni ni nemaju stranu. ovaj je sve vreme govorio kao umobolnik tako je. kriminalci i korumpirane uštve nemaju stranu, samo ispunjene preduslove za krivično gonjenje.
March 10, 20251 yr 2 hours ago, pt 2.0 said: tako je. kriminalci i korumpirane uštve nemaju stranu, samo ispunjene preduslove za krivično gonjenje. bukvalno! njihova strana je zakonom zabranjena. takvo ponašanje, činjenje i sve što oni predstavljaju, to je u najboljem slučaju nepristojno a većinom za zatvorsku kaznu. kakva crna strana i dijalog u zatvor!
Create an account or sign in to comment