March 9, 20251 yr 4 minutes ago, giuseppe said: Jel nema utiska da prosvetari nisu dobili plate? Kakav fejl, a i uspeh ćaci kampa. Pecamo se svi ko idioti poslednji, a ljudi nemaju od čega da žive. Uspeli spin
March 9, 20251 yr Ne sme da se izjasni jer mozda se neko zali da Vucic krsi Ustav, pa ne sme javno da prica o tome. 😁
March 9, 20251 yr 7 minutes ago, Milosh76 said: Evo ja cu odgovoriti umesto njega "NIJE, jer oznacava jedinstvo drzave, a on daje savete kako da se rese problemi, jer je izabran od strane naroda blabla. On verbalno mozda krsi ustav, a delima ne." Evo, ne može on da se se izjasni o tome jer će možda nekad to doći kao predmet pred njim...
March 9, 20251 yr 12 minutes ago, giuseppe said: Jel nema utiska da prosvetari nisu dobili plate? Kakav fejl, a i uspeh ćaci kampa. Pecamo se svi ko idioti poslednji, a ljudi nemaju od čega da žive. Težak fejl, u pravu si.
March 9, 20251 yr 1 minute ago, MrIncredible said: Evo, ne može on da se se izjasni o tome jer će možda nekad to doći kao predmet pred njim... ma genijalno, jos da se svi samoutuzimo da nas niko nikad ne tuzi, jbtmti radikalcinu Edited March 9, 20251 yr by villiem
March 9, 20251 yr Sad se baš zakopao, sa podrškom ćacijima... Nadam se da je neko i ovu kreaturu upisao u spisak za lustraciju jednog dana...
March 9, 20251 yr 7 minutes ago, smooth.Op said: Izrešeta ga Olja lepo na kraju... Trebala je više da se potrudi da mu ne dozvoli da onako Orlićevski ometa dok profesorka Vanja govori, po meni.
March 9, 20251 yr Olja je napravila istu gresku kao i Brankica Stankovic sa Vucicem, nije se pripremila niti koncentrisala na bitno, vec je pustila da on preuzme temu i pricu. No dobro, neko treci ce nauciti i uraditi domaci zadatak kako treba.
Create an account or sign in to comment