Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, Caligula said:

 

Btw  pise se po tw da je doktor na listi podrzavalaca Vucica iz 2022ge, ne znam je li tacno.

 

Ako i jeste nije to nigde rekao, ime podrzavanog. U slucaju da je istina i da je procitao kome daje podrsku izgovorio je to ime u sebi, tako da se ne racuna, sto znaci da tacno nije koliko i jeste

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Caligula said:

Btw  pise se po tw da je doktor na listi podrzavalaca Vucica iz 2022ge, ne znam je li tacno.

 

Po svoj prilici nije, kačeno je već na temi o lokalnim izborima, Milić je sam demantovao i ima čovek istog imena i prezimena na poljoprivrednom faksu u NS koji je uz to radio za ministarstvo za kojeg je daleko verovatnije da je potpisnik.

Edited by vememah
  • Hvala 2
Link to comment
17 minutes ago, vememah said:

 

Po svoj prilici nije, kačeno je već na temi o lokalnim izborima, Milić je sam demantovao i ima čovek istog imena i prezimena na poljoprivrednom faksu u NS koji je uz to radio za ministarstvo za kojeg je daleko verovatnije da je potpisnik.

 

Zato sam se i ogradio, znam da je nadjeno ime i prezime.

 

Mislim da je doktorova pojava kao i angazovanje lekovita za Srbiju, samo se bojim onog "ne verujte politicarima a ja odoh u politiku"

Edited by Caligula
Link to comment

Dr javno rece da je glasao za opoziciju u decembru.

Mada to i nije bitno, bitno je nesto drugo sto hotshots opozicionari ne razumeju, i zato im je vrhunac Marinika i njeni govori.

 

Edited by brusli
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 11.6.2024. at 17:25, brusli said:

Dr javno rece da je glasao za opoziciju u decembru.

Mada to i nije bitno, bitno je nesto drugo sto hotshots opozicionari ne razumeju, i zato im je vrhunac Marinika i njeni govori.

 

Kada vidim doktora jos vise vidim koliki su ovi(Vesleinovic, Djiki, Marinika, Grbovic, Zelenovic) amateri..

Link to comment

Ja do ove emisije uopste nisam shvatao razmere zlocina koji se sprema. Jebo te, 40 rudnika na teritoriji uze Srbije u sledecih 10 godina. Ovo ce se morati sprecavati mitraljezima i granatama.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, pt 2.0 said:

gledam "utisak nedelje" već pola sata.

jako detaljno, a zbog projekata kojima sam u obavljanju svog posla bila rukovodilac, poznajem sam proces, i pristojno znam zakonske osnove izrade studije uticaja na životnu sredinu. za objekte u mojoj oblasti, doduše, ali procedura je ista za sve što podleže izradi studije uticaja na životnu sredinu i, idejnom rešenju (idejnom projektu) koji tome prethodi. javna rasprava je nezaobilazan korak u toj proceduri.

ovo što ovi ljudi pričaju (ne mogu da ocenim koliko je taj aspekt jasan nekome ko gleda iz perspektive laika) samo o tome je za ozbiljan popizd na temu toga kako vlast obmanjuje građane o prirodi ovog dokumenta kojim maše rio tinto (rio sava). nikakva procedura da bi se ovaj dokument mogao nazvati studijom uticaja na životnu sredinu (u smislu zakona koji definišu kako postupak tako i dokument) ovde nije sprovedena.

 

jadar nam je dobra prilika, da se jednom za svagda razbuca uvezano klupko koječega u ovoj zemlji.

kad kažem dobra prilika, mislim poslednja prilika.

ne znam imamo li kapaciteta za to.

 

Postoji samo jedna tema u SR trenutno a to je ovo. Propalo drustvo mozes nesto i da poboljsavas, kad napravis otrovanu pustaru to je to za vjeki vjekov.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...