Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, dùda said:

+1

nemam ti pojma o modi, imaš na forumu neke mnogo upućenije, gde nas tri nađe :lolol:

 
Pa vas 3 ste ovde redovne, nemoj mi sad dovlačiti “stilistkinje” koje ne prate Olju :tongue:

Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

ma kao stvara dramatičnost, al pošto me to podseća na nepomenika, nije mi prijatno... a i oduzima vreme

 

 

 

Dobro primeceno. Jos doduse ne uzdise i ne namesta naocare..

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, giuseppe said:

Žena u sredini baš fino priča, a i mnogo je lepa 😍

Jelena Vasiljevic? Ne gledam ali bi trebalo da je ona 

Link to comment
38 minutes ago, Taihoskopija said:

+ takav  rukav je versatilan, može da se podigne, zakopča na delu ruke iznad lakta//na bicepsu i postane kratak rukav. Olja super izgleda (u svojim okvirima) u poslednje vreme. 

Kad je Olja onda je versatilno, a kad Sergej dodje takav na N1 onda je klosar u pocepanoj kosulji. :dry:

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Tek sam maločas pustila iz početka kad sam se rešila dece. Bakić mi diže pritisak ovim sporogovorom plus je look at me tip ličnosti. Prof Vasiljević se baš lepo snašla u priči, nisam je ranije gledala. 

Pajtić klasika genijalan. 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Tek sam maločas pustila iz početka kad sam se rešila dece. Bakić mi diže pritisak ovim sporogovorom plus je look at me tip ličnosti. Prof Vasiljević se baš lepo snašla u priči, nisam je ranije gledala. 

Pajtić klasika genijalan. 

 

Pajtić pokazu je koliko je loše baviti se politikom, od kada je iz iste izašao, pametniji i bolje priča 100 puta.

  • +1 2
Link to comment

Ne znam kako je onaj covek izdrzao da prica minut ili vise..meni se grlo od kada se predstavio osusilo i ne mogu da se smirim. Pricam o coveku kome je unuka ubijena.

 

I sledeca se javlja neka kravetina da pita zasto hocemo Vucicevu glavu..

 

Mrtve im majke treba jebati a ne setati protiv njih.

  • +1 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...