Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ko je siniša nikolić?

Pre dolaska na čelo Direkcije za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda, Siniša Nikolić je bio šef kabineta pokojnog premijera Zorana Đinđića, kao predsednika DS-a i predsednika Skupštine Beograda

Link to comment

Siniša je bio njegov šef kabineta kao gradonačelniku i kasnije je radio za njega u DS. Posle 5.X bio je šef direktor direkcije za izgradnju BG. Pobogu, bio je na reklamama Direkcije, kako se ne sećate.:rolleyes:

Ulete kolega...

Edited by Zabalujev
Link to comment

auuuuuu

 

daaa, on beše dao dozvolu matić petar komercu(moc) za ušće kad su ovi digli tc od ivice do ivice. utemeljitej investitorskog urbanizma

 

pa ko će sve da ih popamti

:covid19:

Link to comment

Kakvo je ovo proseravanje da smo zahvaljujući Tadiću čuli za Vidojkovićevu relokaciju. Bome smo mi koji pratimo i dajemo lajk šer subskrajb obavešteni o svemu odavno, više je pitanje zašto se Nova o tome oglašava tek zadnjih par dana, novinarska udruženja tek...

Link to comment

jel bio boza? i taj drugi. kako je, moze li se?

ceo dan mislim kako je ispuzalo danas i manje i vishe kuso i repato, kao da nije djindjic bio isto ubijen i mrtav i proshle godine i one pre nje, i pre nje, a mi u dosta konstantnim govnima vec neko vreme. nemoguce da je bash sad postalo toliko neizdrzivo da mora odjednom da se simultano balavi po televizorima, jer shta tachno? unsure.gif

i po tviteru vidim orgija, svi su sa 'zoranom' bili na ti, shto vishe strashno, to veci ortaci ph34r.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto









Link to comment

Sinoć Olja ko da sedi u kafani i raspreda tzv. kafanske anegdote od kojih 2/3 svi već znaju.
Na njoj je bilo da to "kanališe" ali lakše joj ovako.
Još jedan dokaz da ova emisija odavno treba da se samougasi...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

a umesto te emisije ćemo dobiti šta ?

 

ja mislim da je svaka emisija koja govori protiv ove vlasti više nego dobra i više nego dobrodošla

 

vučiću je svojevremeno bilo životno važno da Olju makne u anonimnost, ne razumem zašto ona onda smeta onima koji su protiv vučića

 

Link to comment
a umesto te emisije ćemo dobiti šta ?
 
ja mislim da je svaka emisija koja govori protiv ove vlasti više nego dobra i više nego dobrodošla
 
vučiću je svojevremeno bilo životno važno da Olju makne u anonimnost, ne razumem zašto ona onda smeta onima koji su protiv vučića
 

Zato što kad nešto loše radiš onda praviš štetu..
Ko da tebi neko kaže "što ti smeta da se gradi? Neko će da primi platu..."
Mislim, nije ovo lično tebi nego mi prvo palo na pamet [emoji58]



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...