Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

to će biti pa će biti, al ovom se nije nad'o

ono što ga pogađa su aluzije na njegovu muškost, šteta samo što nisu zumirali onaj pogled divljeg srbina ka njegovom švabi

 

 

ako on nije gej seci me gde sam najtanji

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Pooš i Tadićeva jaja... :lolol:

Upotrebljeni glagol je hit, kao i fotka iz mlađijeh dana.

 

Dobra fora za Maju, mada prvi put čujem za taj serijal. A ovaj kolaže njegovih aktivnosti ima skoro u svakoj emisiji, ne znam dal će da se potrese, računam da je naviko već. Dobro znamo da se najviše potrese oko prozivki sa tribina.

 

Evo prvo uključenje je druga tužiteljka koja kaže da nije u emisiji jer su se tako dogovorile da svaka pokriva drugi medijski prostor, a ne zbog neke zabrane:unsure:

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

al smaraju ove iz tužilaštva, kao da nemaju viber grupu

:dry:

pa šta će, izgleda moraju kad ovi sa moodima samo služe da zanose tuđa na krivini 

  • Haha 1
Link to comment

na pogrešnoj si adresi dudo, nije primedba na pol, već na radno mesto 

poenta poziva gledalaca je da se jave onakvi likovi kao onaj iz užica od prošli put

  • Haha 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

na pogrešnoj si adresi dudo, nije primedba na pol, već na radno mesto 

poenta poziva gledalaca je da se jave onakvi likovi kao onaj iz užica od prošli put

razumem, ali tema je specifična i uska u odnosu na većinu emisija gde običan čovek može da se razmaše 

ovde mislim da je baš jako važno da se javljaju kolege i da istupaju javno

  • +1 9
Link to comment

pričamo o emisiji(bar ja) nije specijal o problemima tužilaštva

jedna od poenti ovih uključenja je baš i vox pop i šta mile i slavica imaju da kažu(na stranu što mislim da je taj segment prevaziđen)

 

ja ove dve što su se javile nisam slušao ni reč. mitraljetaju 300 reči u minuti iz oblasti koju ne poznajem niti malo kao pretpostavljam ni velika večina ostalih gledalaca. zvučale su kao da prepričavaju tračeve iz preduzeća "ja njemu rekla, on meni reko, viber grupa, premestio me na maloletnički kriminal..."

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...