Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Boban kao da je pijan - poziva AV i ekipu na odgovornost. 
SSP nema papir, a zvanična Ženeva u fazonu “ma nema šanse, Rusija je pod sankcijama od 2014.”

 

Olja ponavlja ista pitanja do iznemoglosti. 

  • +1 1
Link to comment

Pa ono, malo je bezveze da kaže: nismo smeli da pisnemo jer nam pola simpatizera koalicije po Fejsu kači Z i ruski grb (bar moj uzorak). S tim u vezi, Bobanova opaska da jedino Zajedno smatra kredibilnim da govore o tome, čak su i oni o uvođenju sankcijama počeli da pričaju posle izbora, odn.Zelenović, ali jesu svakako prvi.

 

Ako ništa drugo, emisija realno iliustruje situaciju koju imamo: niko nema pojma šta bi radio. "Ali ne treba pomagati predsedniku". Reklame.:fantom:

Edited by Zabalujev
  • +1 2
Link to comment

Pri tome, predlozi su sranje i dosadni

Neka je neko dovede na ppp, ovde ima hiljadu zanimljivijih stvari, recimo onaj Moonwalker post o devojci koju maltretiraju zbog protesta ispred Informera

Link to comment
11 hours ago, Zabalujev said:

A Boban "da sam u konkretnoj situaciji da moram da donesem odluku, ne znam šta bih uradio". E pa jebiga onda sva filozofija koju si dotle izručio.

Izvini, a šta da kaže iz svoje pozicije a da bude odgovorno i utemeljeno na činjenicama (koje ne zna)?!

Rekao je da je, ako je suditi po prvoj tački onoga što je objavljeno u DANAS-u, to prizanje Kosova i da je njemu to neprihvatljivo.

Takodje je rekao da nema jasnih podataka i debate u društvu vezano aa to koliko smo energetski zavisni od Rusije. I to je sve tačno.

Ne znam da je iko izneo brojeve i procene koliko bi nas ekonomski koštala ova ili ona odluka.

 

Meni je emisija bila skroz OK, osim onog lika iz SSP, mada mi je i on dao dovoljno infoa da nikada ne glasam za ekipu u kojoj je SSP.

 

Realna slika toga koliko niko nije informisan o tome šta psihopata tačno pregovara sve ovo vreme. Opozicija koja u tome sada krene da (sa)učestvuje je moronska ekipa sekundanata u izdaji.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

 

Realna slika toga koliko niko nije informisan o tome šta psihopata tačno pregovara sve ovo vreme.

I to je poenta, celog cirkusa...

 

Ja se pitam, ponekad, da li i on zna šta pregovara i da li se tamo uopšte nešto pregovara, ili se samo prave igrokazi, kako bi se što lakše progutala žaba...

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ja se pitam, ponekad, da li i on zna šta pregovara i da li se tamo uopšte nešto pregovara, ili se samo prave igrokazi, kako bi se što lakše progutala žaba...

Zna on odlično. Posle briselskih dogovora nije ostalo puno toga za pregovaranje, sem ono najkrupnije. Stoji priznanje na stolu, ako to baš nećemo onda može i međusobno neometanje, normalizacija odnosa, ostalo su sve bile menadžment kriza koje su izbijale delovanjem jedne i druge strane. I još su se menjali su se predstavnici EU, američki planovi, kosovske vlade itd. Kako se to ovde prikazuje, drugo je pitanje. Lokalno je obično neki igrokaz. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...