Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, salerokada said:

...svako je bio za sebe i onda Đilas ode kod Vučića i uništi i tu jedinu šansu.
 

Ovo ti je malko kontradiktorna tvrdnja. Kakvu je to šansu uništio kad je svako vukao za sebe čim su se birališta zatvorila?

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Dakle, Marinika je zakuvala sve zbog potrebe da istakne velicinu jednog Dragana Djilasa.

 

I posle kriva Olja sto kao provocira fajtove..

da branim mariniku sa standardnim - a oni?

recimo Ona stalno ističe Njegovu veličinu, mudrost, posvećenost, žrtvu, poznavanje vina.

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovo ti je malko kontradiktorna tvrdnja. Kakvu je to šansu uništio kad je svako vukao za sebe čim su se birališta zatvorila?

Ok, da preciziram: koliko se sećam Moramo je slalo poruke da opozicija treba da se skupi i odluči kako da nastupaju (i generalno i oko tog slučaja), Desnica se pravila luda, mislim da je Jeremić pričao o jedinstvu. Đilas, samoproklamovani vođa opozicije nije krenuo da okuplja opoziciju, već je otišao da pregovara sa Vučićem.

  • +1 1
Link to comment

čisto tehnokratski. jedni šalju poruke, drugi se prave ludi a treći pozivaju. on video da nema leba od dogovora. ispostavilo se da je u pravu što se tiče dogovora.

 

nego, podsećanja radi, on je bio u delegaciji koja je pregovarala sa SM. iskusan. jbt, kad se setim onog od nebojše popova izrečenog: "bumo videli"

Link to comment

Ja koliko se sećam, išlo je ovako. Ponedeljak - niko ne zna šta će ni koliko se glasova dobilo. Ćuta organizuje protest ispred izborne komisije, dolazi Lazović, nešto mu šapne i prekida se protest. Miki Aleksić jede govna u Utisku nedelje. Iza scene već počelo okrivljavanje među koalicionim partnerima.

Utorak - opasuljili se, kod Đilasa u sedištu njegove stranke se skuplja i kuso i repato, objavljuju da će da se bore za  opozicionu većinu. Zavetnici i POKS included. 

Sreda i dalje - Zavetnici javljaju da neće da sarađuju ni sa Đilasom ni sa Vučićem.  Štancuju se prigovori za ponavljanje glasanja, izborna komisija redom odbija. Dveri kažu da neće da idu protiv sebe i zovu glasače da glasaju za Tadićevu listu. Čuju se disonantni tonovi iz POKS. 

Sve u svemu, premalo prigovora usvojeno i premalo biračkih mesta na kojima ponavljanje može da dovede do ulaska Tadićeve liste. Kad je Maja na Novoj pitala Đilasa da li je spreman da razgovara sa Vučićem, ispostavilo se da je Đilasov odgovor bio samo prilika dojučerašnjim partnerima da skoče na njega i proglase se praaavom opozicijom i tu priču tamburaju do oktobra, kada naglo prekidaju i okreću se konstruktivnoj saradnji u skupštini.

 

Ja sam sad srećan da sad sarađuju fino. Ako će i dalje da izlaze na izbora raspičkani na 15 delova, piši propalo.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

 

 

zasto samo ja ovo da gledam.

nije 1991., vec maj 1992. ima svega, tuge ima i rata ima previse, al to je tuga sama po sebi.

idola, milosevica, djindjica, radomana, ratka markovica, ma ima bas svega.

 

 

e> jbg, ima i amfilohija™

 

ima i simona i garfankela. i ramba.

 

nemate deviza - nema problema!

uvozili bi robu! - ne ocajavajte! - zovite union banku. ima i telefon.

 

ovo je jebeni pakao.

 

Edited by holden kolfild
  • Hvala 2
Link to comment

Piše Jelena Zorić u Vremenu o ovome. Pored ostalog, kaže da je morala je da odloži objavljivanje teksta dok ne proveri sve činjenice, jer su joj "ozbiljni izvori"  kod kojih se raspitivala govorili da je Lens u stvari lažni doktor i da su njegove diplome lažne.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Zabalujev said:

Piše Jelena Zorić u Vremenu o ovome. Pored ostalog, kaže da je morala je da odloži objavljivanje teksta dok ne proveri sve činjenice, jer su joj "ozbiljni izvori"  kod kojih se raspitivala govorili da je Lens u stvari lažni doktor i da su njegove diplome lažne.

I ispalo da nisu lažne? 
Mislim, sve i da jesu, to je potpuno odvojen slučaj od ovoga…

Link to comment
Gde je sad Pembleton da opet prozbori koju o sunovratu Vremena zato što su zaposlili Zorićku?

Evo promenio sam mišljenje o Zorićki i o Vremenu.
Sad mislim da zaslužuju da propadnu zajedno.
A ti baš nemaš pametnija posla nego da prozivaš?



....shiit has hit the fan.
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, mraki said:

I ispalo da nisu lažne? 

 

Naravno da nisu. Treba otprilike oba minuta da se proveri.

 

Quote

Knowledge Transfer in Surgery: Skills, Process and Evaluation
Authors:
Martin Dawes, Department of Family Medicine, McGill University Montreal, Canada
Marko Lens, Genetic Epidemiology Division, King's College, St Thomas's Hospital London, UK
Publication: The Annals of The Royal College of Surgeons of England, Volume 89, Number 8

https://publishing.rcseng.ac.uk/doi/full/10.1308/003588407X232206

 

KUkizDo.png

 

https://www.researchgate.net/profile/Marko-Lens

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, mraki said:

I ispalo da nisu lažne? 
Mislim, sve i da jesu, to je potpuno odvojen slučaj od ovoga…

Naravno da su OK. Lepo opisano kao dodatak priči o napadu na integritet Lensa.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...