Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Vuka boli što ne zna šta su AV i Đido pričali, to je problem... A Lazović ne zna šta ga boli, ali ga nešto boli...

 

Da sam Đilas, danas bi otišao na Kipar i proveo lepo ostatak života, što dalje od ovih svih...

  • +1 4
Link to comment
Just now, munze said:

sta kazu /prepric ako te ne mrzi

Cela priča je da je Đilas kriv što su birači smoreni posle izbora i što nije sprovedena neka grande strategija opozicije za koju ne umeju da kažu koja je. Poštujmo GIK kao instituciju, a šta ćemo sad kad su odbili sve prigovore, nemamo pojma, al ajd da vidimo šta će da se desi. Zašto nema ni protesta oko izbora? Paa, i za to je kriv nekako Đilas, a ne ovaj koji sedi u studiju i došapnuo Ćuti da obustavi protest 4.4. Na sva Oljina pitanja šta je alternativa, šta ćemo sad, dobijamo odgovor: da čekamo, ko zna šta još može da se desi. Da li ćete da podržite sankcije Rusiji, pita Lazovića. Paaaa, ja moram da kažem da je to nezgodno pitanje, morali bi da se dogovorimo unutar koalicije. Jeremić trtlja 10 minuta i na kraju dođe to toga da ni on nije baš protiv sankcija Rusiji, al da sačekamo još malo, svašta može da bude.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 4
Link to comment
13 minutes ago, Zabalujev said:

Ovoliko ignorisanja realnosti i beščašća nije skoro viđeno u tom studiju.

Sad me kopka da pogledam, a mrtva sam umorna od hodanja i čita mi se detektivski roman.

 

Enego, zna li neko ko je to od opozicije bio na raftingu posle izbora a pre ponovljenih? Koga to tviter proziva?!

Link to comment

 

2 minutes ago, pt 2.0 said:

Sad me kopka da pogledam, a mrtva sam umorna od hodanja i čita mi se detektivski roman.

Ako hoćeš da gledaš dvojicu koji samo vrdaju, ne objašnjavaju kako je tačno Đilas napravio štetu i ništa ne kažu konkretno o tome šta planiraju da rade, slobodno. Odnosno preskoči.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nije mi jasno otkuda ovoliko simpatija za licnu poziciju Djilasa.

Covek se jeste  posrao biracima u lice odlaskom na sastanak sa Vucicem bez agende, bez ideje, bez cilja, a posle Zooma, a dobitak je jedino lican "gospodin Djilas". To sto su ovi drugi oportunisti ne menja cinjenicu da je Djido ocajan politicar i takticar koji vodi opoziciju na bazi novca.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Zabalujev said:

 

Ako hoćeš da gledaš dvojicu koji samo vrdaju, ne objašnjavaju kako je tačno Đilas napravio štetu i ništa ne kažu konkretno o tome šta planiraju da rade, slobodno. Odnosno preskoči.

 

Evo ja cu ti kazem.

 

Korist: Nema je.

 

Steta: Legitimizacija Vucica, slabljenje opozicionog sanitarnog koridora, jacanje narativa o Zoomu (videti Petricica)

 

Licna korist: "Gospodin Djilas".

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...