Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, Taihoskopija said:

 

 

 Bukvalno mu fali žena koja nosi prazno zvono od reforme, pozdravlja se s prijom,  izvinjava konobarima i otima ključeve od pasata. Strvina. 

 

Ti si genije jebeni..gde se svega ovoga seti :laugh:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Bajati nije pijan, on je razvaljen ko zna cime.

Meni se cak cini da njemu alkohol nije najveci problem.

Ma gde nije pijan...to što verovatno šmrče ne znači da nije alkoholičar. Meni je on izgleda kao da mu je alkohol baza, to je on, uz popravke belim kada mu padne koncentracija. Ali alkohol 100%, nema dileme uopšte.

  • +1 2
Link to comment

Razmišljam čime bih se ja upropašćavao kada bih imao 30k mesečno. Znajući mene verovatno isto hranom. Samo bih se kurčio i išao u fensi restorane gde serviraju one male porcije na velike tanjire i poručivao 20 porcija.

Edited by Nikodije
  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

Bajatović je poster kid za vinjak.

 

 

onaj kreten što se uključio da sere kako je Tadić pogasio fabrike i treba dide u haški tribunal kenj-kenj, pa to bukvalno kao da gledam svaku tu budalu radikalsku, našminkanu ili ne na napredno, kako pametuje s pivom ispred prodavnice.

 

Peca malo pomazio Tadića niz leđnu dlaku hvaleći Vujoševića pa se ovaj odobrovoljio. 

 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

 

20 minutes ago, Nikodije said:

Razmišljam čime bih se ja upropašćavao kada bih imao 30k mesečno. Znajući mene verovatno isto hranom. Samo bih se kurčio i išao u fensi restorane gde serviraju one male porcije na velike tanjire i poručivao 20 porcija.


I s 30k dinara mesecno mozes da se urnises isto ovako kao Bajat, natenane. 

Mene on oduvek asocirao na one likove sa Svetog Nikole, sto ih vidis jednom godisnje, i to vec dodju na slavu ugazeni od ranijih slava tog dana, narokaju se sarmom, rakijom i prasecijim, pricaju s punim ustima, pa dalje na sledecu slavu. 

Oberstdorf, Garmis Partenkirhen, Inzbruk, Bisofshofen.
 

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, Nikodije said:

Razmišljam čime bih se ja upropašćavao kada bih imao 30k mesečno. Znajući mene verovatno isto hranom. Samo bih se kurčio i išao u fensi restorane gde serviraju one male porcije na velike tanjire i poručivao 20 porcija.

Dosadilo bi ti... :)

 

 

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Narcis jaaaako loše večeras izgleda, koliko je dominirao sa poluusmenom™, toliko je ovde jadan...

   

Evo kako najplastičnije, odličnim primerom,  objasniti razliku između UN i njegove piratske, nelegalne, AliExpress verzije. 

Link to comment
28 minutes ago, Valkyrie said:

brzo bi se opet oženio pa onda ne bi ni imao tih 30k€ mesečno :sad:

:D

 

Jedan moj poznanik, Arap, zaposlen u Dubaiu na visokoooookoj poziciji u jednoj od najvećih Dubajskih kompanija, dugo je odolevao da se oženi... Objašnvao je to matematikom, da je imati povremeno zabavu sa nekom devojkom, em lepo, jer možeš da menjaš, em mnnooogo jeftinije...

 

Onda mu je mama dovela mladu, i tako... :(

 

Bar je mlada lepa i prozapadno vasptana i obrazovana i emncipovana... Tj, dobio je bar noramlu ženu... :) Mogao je i gore da prođe....

Link to comment

To je zvanicna drzavna plata, jel da?

 

Verovatno da deo iste daje nekome, ali nisam ja siguran da on nema jos prihoda.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

To je zvanicna drzavna plata, jel da?

 

Verovatno da deo iste daje nekome, ali nisam ja siguran da on nema jos prihoda.

To su svi njegovih prihodi na svim funkcijama koje ima... Kao direktor Srbijagasa ima valjda 24K, a ostalo se napabirči, eto...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...