Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Meni pomalo mnogo nije jasno zašto se bar neka opoziciona stranka (recimo NDBG) ne izjasni direktno da je za sankcije Rusiji, ispada da je pučanstvo ove zemlje 101% rusofilno.

Link to comment

znaš šta se dešava sa petlom koji prerano kukuriče?

 

sve i da je ndbg(i koalicija) za uvođenje sankcija ne treba da se zaleću sa time. oni još uvek nisu ni omirisali skupštinu. ja sam recimo zadovoljan lazovićevim odgovorom iako je bio prilično smušen i rekao bih zatečen

 

 

i očajno im je potreban neko ko bi im vodio odnose sa javnošću i za početak pripremio neku strategiju u vezi sa tim. pošto sada deluju kao guske u magli

  • +1 4
Link to comment

Ma po čemu je rano, roka se tamo još malo pa dva meseca. Jedino što će uraditi, umesto da imaju inicijativu i da se posle pozivaju da ih je Vučić sledio, je da će onaj lagano da ukliza u taj prostor i da se prikaže kao spasilac. A koje bi glasove izgubili da konačno kukuriknu? Jebala ih sabornost da ih nejebala.

Srećom, još 2x Hill na kafi, i odosmo u NATO (fingers crossed). Koliko mi je carski što je direkt s aerodroma otišao da preda akreditive, the most American thing ever.

  • +1 1
Link to comment



znaš šta se dešava sa petlom koji prerano kukuriče?
 
sve i da je ndbg(i koalicija) za uvođenje sankcija ne treba da se zaleću sa time.


Ja ne znam odakle ljudima ideja da će sankcije i pritisak popustiti kad baćuške podviju rep, pokupe gvožđuriju i proglase pobedu na Crvrnom trgu. Pustili bi oni sad Zelenskog, al' Zeleni neće njih...

Podiže se novi zid i traži se da jedna cigla bude i tvoja.

Vučić je prelomio da on doda svoju ciglu, a ovi seratori bi da jebu, a da im ne uđe. Upravo primenjuju doktrinu Ljubiše Ristića da mi i ne treba da formiramo administraciju dok oluja ne prođe. Oh kakvi vrhunski taktičari... jedino što oluja neće proći, dugo još.

Zatvorite oči i zamislite šta bi Zoran Đinđić uradio sad.
  • +1 4
Link to comment

Đinđić bi na keca uveo sankcije, i opet bi ga koštalo glave. Zato Vučić igra, ovako kako igra, pod jedan, opstaje mu se na vlasti, pod dva, neće glavu da izgubi, oterao je javno mnjenje udesno i u antizapadnjaštvo, a sada je potrebno odigrati drugačije. Mic po mic će raditi korekcije, i čekaće prolazak uragana. Jedino što meni deluje da uragan neće proći kroz nekoliko meseci kako se oni nadaju, već će trajati slabijim intenzitetom godinama, a nova gvozdena zavesa decenijama.

  • +1 5
Link to comment

Ja sam to upravo pitala seniora jer blene. Jeste Uskrs i kao ajd nećemo o politici ali mogla je da pozove recimo teoretičare religije i/ili neke učene sveštenike, tema ekumenizma nije dovoljno rasvetljena. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...