Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Dzon Vejn , Gari Kuper, Bata Zivojinovic i gospodin Koneri. 

 

Ljudi koji su ostavili amanet objasnjavajuci u svojim ulogama sta znaci biti musko. Hvala im na tome sto su mi onogucili da imam sina cine da maltretiram ako osetim da vuce na kilavo.

 

Gospodin Sonko Neri nas je zaduzio i zasluzio da se odmori..Vecnu slavu ima.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

da, The Untouchables, jezivo podcenjena filmcina.

 

jbt, kakva je to njuska bila, i onda treba neko ove savremene hipstere koji glume taf gajs da ozbiljno shvata. tesko.

 

Njegov "irski" kao Jim Malone je proglasen za najgori irski akcenat ikada. Ali to je Connery, nije se obazirao na trivijalnosti kakav akcenat treba lik da ima. Irski-skotski, tometo-tomato :D

  • +1 1
Link to comment

Znas da ce doci vreme ovakvim likovima da jednom odu ali opet se nije lako pomiriti s njihovim odlascima. Sta uopste reci o coveku koji je i sa 90 izgledao kao frajer, dasa i muskarcina, cime god da se bavio i kakav god talenat da je imao. On je samo glumio coveka koji je zeleo da bude kralj, u zivotu je bio kralj i nije imao potrebe da to zeli.

Link to comment

Poslednje sto mi pada na pamet u vezi njega je bond. Ima mnogo mnogo dobrih uloga, kako je ulazio u godine sve bolji i bolji je bio. Vecinu ste naveli, da dodam the wind and the lion kod miliusa i medicine man sa lorraine bracco, a i epizodica u robin hudu, na kraju kao king richard obasja ekran i u jednoj sekundi ukrade show kevinu kostneru. 

 

Ajm shori shan bat aj voz d frsht

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, MocaVukotic said:

Poslednje sto mi pada na pamet u vezi njega je bond. Ima mnogo mnogo dobrih uloga, kako je ulazio u godine sve bolji i bolji je bio. Vecinu ste naveli, da dodam the wind and the lion kod miliusa i medicine man sa lorraine bracco, a i epizodica u robin hudu, na kraju kao king richard obasja ekran i u jednoj sekundi ukrade show kevinu kostneru. 

 

Ajm shori shan bat aj voz d frsht

Zar nije i glumio jednog Robina Huda, onog koji umire, odapinje strelu iz postelje kako bi označio mesto gde će ga sahraniti...?

Ne mogu više da budem siguran.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...