Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Hvala na svim pozorišnim i filmskim ulogama i fantastičnom scenskom govoru. Koliko se sećam, nije glumio u reklamama. Meni je bio jako simpatičan i van scene, neurotično stidljiv, kako i dolikuje velikim glumcima.

Link to comment

Jutros kad sam cuo ostao sam bez reci, ne sto ne bih imao sta da kazem, nego sto nisam mogao nista da izustim.

Zauvek cu se secati zajednickog bauljanja na EXITU posle Kejva i ponekog razgovora kod Krojaca.

 

Vecna ti slava, majstore...

Link to comment

brate ronalde levy, ubrzaj tu vakcinu, izgebesmo nacisto, ostace samo jebeni seselj (koji je kao i sve u zivotu i ovu bolest i ljude koji se sa istom bore izvrgao relativizaciji, besramnoj manipulaciji i lazi  :-( 

 

ja neman reci da opisem koliko me je ova vest danas izbedacila - nisam ga licno poznavala, ali sam ga veoma postovala kao glumca i kao coveka od integriteta - diskretnog i pomalo melanholicnog mediteranca, sanjara, osecajnog i tananog coveka... 

RIP nebojsa!

Link to comment

Jos postoji i link al su obrisali stranicu

 

http://www.telegraf.rs/jetset/vesti-jetset/2934229-nikad-zaboravljeni-ljubisa-samardzic-se-uz-zajednicku-sliku-sa-snimanja-nebeske-udice-oprostio-od-nebojse-glogovca-foto

 

Od Telegrafa bi samo nesto pametno moglo da iznenadi.

 

edit: navukao ih je neko ko vodi ovaj instagram profil

https://www.instagram.com/ljubisasmokisamardzic/?utm_source=ig_embed

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

kakvi bolidi...kakvi kreteni 

 

 

 

RIP glogovac. bas mi nekako tesko u grudima. razmenili smo par reci u zivotu, ostavio je utisak skromnog i veselog coveka. ovako sa strane mogu da primetim da je ipak ziveo onako kako je on hteo. punim plucima. dao nam je sebe i za to veliko hvala. intezitet koji je isijavao iz nekih njegovih karaktera su prosto da se najezis. one and only. to soon. jebeni februar. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...