Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 30. 4. 2024. at 10:08, Klara said:

 

 

Jao Ari ❤️

Pratim je dugo na instagramu, divna je!

 

Žao mi što je zatvorena u baš malom stanu nekog solitera na Menhetnu (mislim), iako prema rečima "Human" ne voli da izlazi i jako je plašljiva.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

@Quince 
Uvek mislim da bi životinja (možda) bila malo više srećnija na otvorenom, kuća van gradske buke i saobraćaja. Neka je voljena i na bezbednom. :heart: 

A možda je introvert. : D

 

 

7b259f4991f4e134ee80ea6ceb51bc72.jpg

Edited by Klara
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

moze na macke jer lafovi su macke.

sad ogledao neki doku-rac o farmama lavova. u africi. 

kako ih razmnozavaju, tretiraju i sve sto covek psihopata moze da smisli. kazu neko voli da kupi mladunce lava i drzi ga 6 meseci i onda ga ubije jer postaje opasan.

ima i to da neke ubijaju zbog prodaje kostiju i slicno raznim bolesnicima u svetu.

interesantan je jefan ocito juznoafricki bogatun koji ima ogromno imanje i tu drzi 70-ak lavova i to ih dobro hrani i sl. u jednom trenutku ga pita ova riba koja ide po tim farmama. i kaze on nioj da je broj lavova pao sa 600 hiljada na 30 hiljada u poslednjih 30 godina. pita ga riba u xmwu je problem a ovaj ni 5 ni 6 kaze, premnogo je ljudi. jebeni nacos kome treba smesriti metak u lobanju. druga neka budalesina britanska drzi u kuci mladoga lava i ima " lep" odnos sa njim ali drzi ga u zatocenistvu kao jednog starijeg  koga vise ne uvodi u kucu vec ga drzi u nekom dvoristu boxu. udje ona da ga narani i pomazi se sa njim ali laf je zarobljen.

kaze ovaj jedan da svi ti lavovi iz farmi tesko da da mogu preziveti ako se puste u prirodu.

jebote kakvih ima jebenih bolesnika pa to nema nigde. jedan u doku-rcu lepo kaze da te " farmere" treba ustreliti. delim njegovo misljenje.

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...