Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ja sam ostao na 4 mačkke - deda, mama i dva mačeta. Tri su otišla u Krčedin i razbijaju se od miševa. Tražili mi i četvrto ali nisam dao.

 

To četvrto, što je ostalo, je već dva puta došlo do kuće sa senicom u gubici, a nema ni 6 meseci. 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
19 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam ostao na 4 mačkke - deda, mama i dva mačeta. Tri su otišla u Krčedin i razbijaju se od miševa. Tražili mi i četvrto ali nisam dao.

 

To četvrto, što je ostalo, je već dva puta došlo do kuće sa senicom u gubici, a nema ni 6 meseci. 

E koliko vidim na hranilicama, senice se baš namnožile 🤘.

A i ovaj naš "neobavezni" je doneo par vrabaca. Žena odlepila...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

E koliko vidim na hranilicama, senice se baš namnožile 🤘.

A i ovaj naš "neobavezni" je doneo par vrabaca. Žena odlepila...

 

 

...shiit has hit the fan.....

Мајка његова ми редовно доноси мишеве и гуштере. А деда је ухватио једног или два голуба и врапца (који је преживео). Комшија који има паунове тврди да је деду мачора видео и како трчи са пауновим пилетом у устима, али ми је то мало невероватно, пошто сам гледао како их паунице штите.

  • Haha 4
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

juče u krćevcu naiđoh u jedno dvorište i tamo malo mače nikad nisam video lepše. crno-sivo-belo a čupavo, dlake upravno na kožu. jasno, izmazio sam ga/nju. domaćinu je sigurno višak, pitao sam ženu da li da ga/je uzmemo. reče: "pored tri psa?"

Edited by đorđe geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...