Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 12. 3. 2022. at 10:55, ivy said:

ja definitivno ne volim macke.

 

psi su zakon!!!

 

On 5. 12. 2023. at 10:18, ivy said:

img-0010.jpg

 

On 11. 11. 2023. at 11:03, ivy said:

moja macka ne jede junecu dzigu a za jogurtom je luda toliko da ne smem pred njom da izvadim bocu iz frizidera jer poludi :laugh:

 

On 20. 11. 2023. at 17:00, ivy said:

img-fb10.jpg

 

...

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

pa ja sam celog zivota imala macke dok nismo pre nekoliko god imali jednu super divlju i plasljivu macku koja se macila i bezala,u jednom trenutku smo imali 6 ili 7 macaka u dvoristu ali je infestacija buvama postala nepodnosljiva jer nju kao glavnog nosioca buva nikako nismo mogli da uhvatimo da tretiramo plus je moj sestric bio mali i imalo alergiju na ujed buve pa smo ih sve udomili ...posle smo 3 meseca resavali buve u podrumu..

 

i onda nekoliko godina nismo imali macke...dok nije dosla Ljubinka a moj muz voli macke pa smo zbog njega posustali ...a gde je jedna tu su jos dve...i tako..

 

ali ozbiljno imamo suzivot..niti sam zaljubljena niti im dozvoljavam da mi skacu po glavi..kod mene nema na krevet,na sto..uvece lete napolje i ne spavaju unutra...dok je moj muz onaj full blown cat lover i on bi im sve dozvolio.. kod mene se zna ko je glavni...i kad mi kazu da macka ne moze da se dresira odmah mi je jasno sa kakvim (slabim) karakterom imam posla :D 

 

Link to comment

Мачка може да се ‘дресира’ само ако јој утераш страх али тако може да се дресира и медвед и још свашта нешто. А и тада ти иза леђа ради све што хоће а не може док је под присмотром. :D

  • +1 3
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...