Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

15 hours ago, Host said:

 

Ovi zeleni™ macici su najlepsi, ja samo takve volim. Posto ih prodajes?

Ko se prvi javi plati jedno, dobije dva + džak peska, akcija traje do isteka zaliha:D

 

Ako se ispostavi da je ovaj jedini crni u leglu dečko, zvaće se Dante 

Link to comment
On 4.4.2018. at 23:09, renne said:

 

 

Ovi sivo-beli su izgleda profesionalni zalizivaci, ovakve scene mogu da snimam svaki dan s ovom mojom dvojicom gangstera.

Link to comment

Još jedan DM proizvod koji Mimi obožava- malt pasta sa taurinom za izbacivanje dlaka. Do sad mu je ovo najomiljenija, tako halapljivo ždere da mi se srce cepa što mu dozvoljavam tek za mrvu više od propisane dnevne doze. Nemci te stvari prave potpuno uživljeni u mačji svet zadovoljstva.

Link to comment
41 minutes ago, Sara said:

razmišljam da izvedem mačku malo napolje, da obnovi kontakt sa svojom familijom, ali me je strah da će da furne i ostavi mi decu

imam utisak kao da se dosađuje :dry:

Ima povodac za mačke, samo bi mene bilo blam. Ali video sam jedno dete što šeta zeca na povodcu ovde u bloku

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ima i ovde par njih što šetaju mačke, ali većina ih samo pusti pa se one same vrate kad ogladne. 

Mačići su još previše mali da bi mogli bez mačke, a ni sa njom ne bih rizikovala dok je ne sterilišem. Jer ako ode, pitanje je hoće li se ikad vratiti. 

Ne znam ni kad se mačići čiste od parazita i vakcinišu, moram i za to da se raspitam. Jedino sigurno znam da su rođeni 20. 04.ovnovovi u horoskopu. Kao Loko, dobar znak:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...