Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sinoć se vraćam iz grada i zatičem sledeću situaciju ispred ulaza, dve usplahirene devojčice, jedna drži kutiju od patika, a druga lokalnog džukca poznatog lovca na mačke, na 3 metra od njih stoji mačka, na prvi pogled dezorijentisana. Naravno, mačka se omacila na nečijoj terasi, taj je strpao mačiće u kutiju i dao deci, mačka ih pratila sve vreme. Onda se pojavio taj pas. Na kraju i ja. 

Epilog, možete da mi čestitate, imam mačku sa 4mačeta na gajbi. 

 Moram sad da dođem sebi i vidim šta mi je činiti ali nema tu mnogo opcija pošto sam ih odmah zavolela :sleep:

Link to comment

kakve sam kurate srece svi su od onih najteze udomljivih dezena, 1crno +3zelena, majka isto siva, bengalka:D

ali, niko nikada nije video tako pitomu i umiljatu macku to mogu da potpisem, tu mi se skroz posrecilo

i da, juce su se rodili, danas su vec porasli i prolepsali se, seceri totalni

 

loko malo pravi poblem jer je posesivac, tj sve je super dok ja ne pocnem da pricam sa njima, ali cim progovorim on se odmah ubacuje i pokusava da ih ukrade, dobio je i po nosu od mene zbog toga. Macka je na fotelji od sinoc, malo sam je zagradila ali nista specijalno, cudi me da nije ni pokusala da premesti decu u neki cosak u kuci. Svidja joj se izgleda tu gde je

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...